UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 26.11.2017

1. Dziś ostatnia niedziela Roku Liturgicznego i Uroczystość CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. (Akt Oddania Najśw. Sercu Jezusa i dar Odpustu).
  2. Za tydzień już ADWENT. Podejmijmy go z przekonaniem. Rekolekcje Adwentowe będą od 17 grudnia (od III Niedz. Adwentu).
  3. ROK SPOWIEDZI: jakie są owoce, przewartościowania, wnioski tego sakramentu ?
  4. W piątek zapraszam na KORONKĘ (ROKU SPOWIEDZI) - fragmenty o spowiedzi z Dzienniczka św. Faustyny.
  5. Następny Rok przeżywać będziemy z K-łem w Polsce jako ROK DUCHA ŚWIĘTEGO.
  6. Dziś SPOTKANIE grupy młodzieżowej "Zostaw ślad".
  7. Dziś na Sumie Odnowa w Duchu Świętym odnowi zobowiązania zaangażowania.
  8. Także na Sumie prosić będziemy Boga o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za naszą Ojczyznę.
  9. Jutro po wiecz. Mszy św. kolejne Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II. Pomagają prowadzić je młodzi z Wolontariatu, którym patronuje Jan Paweł II.
  10. Jutro spotkanie Rady Parafialnej po wieczornym Nabożeństwie.
  11. W piątek PIĄTEK M-ca (SPOWIEDŹ - rano i od 16.30; dodatkowa Msza św. o godz. 16.00. Odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA M-ca (Konferencja i Różaniec o godz. 17.00 oraz Msza św. za członków Żywego Różańca). Jest to Nabożeństwo I. SOBÓT m-ca.
  12. Dziękuję obecnym za zaangażowanie w ruch "ambasador trzeźwości".
  13. Wspomnienia: w czwartek - święto św. Andrzeja Ap., a w sobotę - bł. Rafała Chylińskiego.
  14. Dziś CARITAS kwestuje na pomoc naszym potrzebującym: starszym, niepełnosprawnym i małż. wielodzietnym. Tak włączmy się w tzw. Dzień Ubogich.
  15. Za tydzień będą już ŚWIECE CARITAS, jako Wigilijne dzieło pomocy dzieciom.
  16. W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tyg. - Kurs MARYJA (8-10.12). Zapraszam !!!
  17. Dziękuję w imieniu naszego Biskupa za TACĘ na SEMINARIUM DUCHOWNE.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: na ogrzewanie k-ła, odnowione salę pod prezbiterium, nowa szafa na szaty liturgiczne, remonty kosiarki i podkaszarki, przeglądy i konserwacje.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Karty świąteczne, kalendarze na 2018 r., " Mały Gość Niedz.", lampiony, " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY.