UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA - 24.06.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą - Nabożeństwa Czerwcowe
.

1. W WAKACJE:
    - KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
    - SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
    - Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
    - ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
  1. Do soboty ostatnie NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE - do Najświętszego SERCA Pana Jezusa.
  2. Dziś na sumie Msza św. o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę.
  3. Dziś o 10.10 - spotkanie Grupy "Totuus Tuus".
  4. Jutro Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. JANA PAWLA II po wieczornej Mszy św..
  5. Za tydzień o 10.10 -Konferencja CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST w VIII lub IX.
  6. Grupy Parafialne zakończyly rok formacji: Oaza, Odnowa, Schola Dziecięca i Wolontariat.
  7. Tydzień temu (w sobotę) SZAFARZE mieli swoją rodzinną pielgrzymkę na Święty Krzyż. Od nas była chyba największa grupa z żonami.
  8. WAKACJE - uwrażliwiam Rodziców w ich trosce o praktyki wiary dzieci w tym czasie.
  9. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorki także w wakacje na spotkania o godz. 20.00.
  10. Wspomnienia: - we wtorek - św. J.M. Escriva, w piątek - św. Ap. Piotra i Pawła.
  11. BIBLIOTEKA - prosi o zwrot książek. W wakacje będzie zamknięta.
  12. Wyjazd dzieci - dziękuję Darczyńcom. Dzieci są pod Nowym Targiem.
  13. Dom Rekolekcyjny: W wakacje: REO - (15-22.07) i o radości w Duchu Świętym - (22-27.07).
  14. Dziś nasza CARITAS kwestuje na pomoc naszym 6 osobom starszym, 2 niepełnosprawnym i 3 rodz. wielodzietnym.
  15. ŁAWKI - przybyło 1.000. Potrzeba jeszcze 4.000.
  16. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: trwają prace remontu generalnego w 2 pokojach Domu Rekolekcyjnego.
  17. Dziś Imieniny + ks. Prałata MARCJANA. Ostatni raz można ofiarą włączyć się w budowę pomnika, który właśnie dziś po Sumie będzie poświęcony. Do puszek przy wyjściu z kościoła.

KIOSK:
TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Oremus" - na wakacje.  Polecam : "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć".