V N. Wielkiego Postu - 6.04.2014

1.       Trwajmy w duchowym przygotowaniu do kanonizacji Jana Pawła II, zwłaszcza My w nasze Parafii obdarzonej darem Relikwii KRWI Ojca świętego.

2.       Dziś przedostatnie GORZKIE ŻALE o godz. 17.00. Wypraszajmy pokój na Ukrainie.

3.       DROGA KRZYŻOWA - o 16.00 DLA DZIECI, a o 18.30 -wspólna - prowadzą służby liturgiczne męskie. Dziękujemy RDS i Scholi młodzieżowej za Drogę Krzyżową.

4.       Za tydzień NIEDZIELA PALMOWA- powitamy Jezusa Króla oraz rozpoczniemy WIEKI TYDZIEŃ, wydarzenie naszego ODKUPIENIA. Każdą liturgię zaczynamy (jeśli pogoda pozwoli) na zewnątrz z procesją wejścia do kościoła. PALMY będą jak zwykle sprowadzone i rozprowadzane przed kościołem na cele kościelne.

5.       Bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni czas. Spowiadamy w tygodniu (z wyjątkiem środy i czwartku). Ostatnia szansa na spowiedź będzie w poniedziałek po Niedz. PALMOWEJ od godz. 16.00, potem już praktycznie nie spowiadamy.

6.       Młodzież udaje się do Piaseczna na spotkanie z Biskupem ( podania do Bierzmowania).

7.       W piątek o godz. 17.30 WYPOMINKI, a po nich MSZA ŚW. wg. tych intencji.

8.       Dzień CHORYCH w najbliższą sobotę od godz. 9.00. Zgłaszajmy chorych.

9.       Przed kościołem są ŚWIECE CARITAS. Jak zwykle podaję ceny zakupu. Co nadto zechcecie złożyć, jest na potrzeby naszych potrzebujących.

10.    Dziś koncert naszego CHÓRU - PIEŚNI PASYJNYCH po Mszy św. o 9.00.

11.    Dziś KONF. CHRZCIELNA przed CHRZTAMI w Święta i potem.

12.    Trwają Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy - REO. Proszę o modlitwę.

13.    Dziękuję za napływające ofiary na kwiaty do GROBU BOŻEGO.

14.    W kruchcie i w Top Markecie jest KOSZ NA DARY na Święta dla potrzebujących.

15.    PANÓW zapraszam do włączenia się w DYŻURY naszej STRAŻY HONOROWEJ przy GROBIE BOŻYM w Wielką Sobotę. Zapisy w zakrystii ("Bractwo św. Józefa").

16.    Bardzo proszę mężczyzn o pomoc w układaniu drewna w najbliższą środę od rana.

17.    Na stronie parafialnej są już rekolekcje - o geneder i o zagrożeniach duchowych.

18.    Dziś TACA INWESTYCYJNA: Ostatni raz na zakup drewna. Wykonano - ganek wejściowego do Domu Parafialnego. Dziękuję także za wpłaty na konto parafialne.

ZAPOWIEDZI:

II. Michał BOLEK-kaw. z par. tut. i Monika Katarzyna WAWRZYNIAK -panna z Góry Kalwarii.

KIOSK:

TYGODNIKI - z książką PASJA i wielkopostny " Mały Gość Niedzielny" oraz "Miłujcie się". Polecam: książki o naszych ŚWIĘTYCH, a szczególnie tani Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz maleńkie książeczki Jana Pawła II:  Droga Krzyżowa i Droga światła-obie po 1 zł. Dojechały IKONY w dużym asortymencie oraz filmy (polecam ze św. J.B.Mollą).