V Niedz. Zwykła - 5.02.2017

1.     Dziś z racjiI. Niedz. Mies.Nab. ADORACYJNE o 17.30.

2.     Dziś podczas SUMY złożymy dziękczynienie za KOLĘDĘ z prośbą o trwałe owoce.

3.     Dziś: SPOTKANIE KOMUNIJNE oraz KONFERENCJA CHRZCIELNA.

4.     Dziś - spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania oraz z Rodzicami. Zapraszam.

5.     Za tydzień Suma jest Mszą łacińską.

6.     W piątek o 17.25 - WYPOMINKI a po nich Msza św. za polecanych w nich Zmarłych.

7.     W tygodniu wspominamy: we wtorek - bl. Klarę Szczęsną, załozycielkę naszych Sióstr Sercanek, w środę - św. Józefinę Bhakitę i w sob. - Najśw. Maryję Pannę z Lourdes.

Jest to ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. o 7.15). Podczas Mszy św.  godz. 9.00 będzie możliwość przyjęcia Sakr. Namaszczenia Chorych.

8.     KANCELARIA - już czynna normalnie.

9.     Dziękuję następującym Osobom za pomoc w sprzątaniu kościoła: E. Wolskej, K.i K. Walasek, L. Poruszek, M. i M. Chmielewskim, A. Olszak, E. Jurkiewicz, M. Oleszek, M. Czublun i T. Wolskiemu, J. Tokarskiemu, J. Dracz, M. Koprowskiemu, R. Chmielewskiemu, J. Dulczewskiemu, J. Skrzyneckiemu, D. Woźniakowi, dk. Łukaszowi.

10.   Dziękuję za ostatnie KOLĘDOWANIE przy ŻŁÓBKU naszym Muzycznym z Odnowy w Duchu Świętym oraz Wolontariuszom SDM.

11.   Dziękuję WOLONTARIUSZOM za piękne ugoszczenie Sióstr w Ofiarowanie Pańskie.

12.   Dziś TACA INWESTYCYJNA: w zimie na zakup drewna do ogrzewania k-ła oraz trwają prace w głównym korytarzu naszych piwnic przy salkach, a także wymiana lampy w projektorze -2.000Pln.

13.   W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Filip dla młodych powyżej 19 lat (10-12.02);

- Kurs Przedmałżeński - (24-26.02).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Miłujcie się", Różaniec, Mój Anioł, Tak Rodzinie; Książeczka O Fatimie -100 r. Objawień i- O SPOWIEDZI.

28 lutegozaczniemy SEMINARIUM ODNOWY WIARY. Bardzo zachęcam wszystkich, a młodych szczególne (młodzież i młode małżeństwa).

KOLĘDA- nowa książka -"JEZUS MOIM KRÓLEM".