V NIEDZ. ZWYKŁA - 7.02.2016

1.      Dziś NAB. ADORACYJNE z racji I N. Mies. o  godz. 17.30.

2.      W tym tygodniu ŚRODĄ POPIELCOWĄ rozpoczynamy WIELKI POST. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.15; 9.00; 16.00; 18.00 i 19.30 (dla dłużej pracujących). Przypominamy, że obowiązuje POST ŚCISŁY.

3.      W piątek Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) o 18.30 dla wszystkich. Za tydzień pierwsze "Gorzkie Żale".

4.      "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej.

5.      Dołóżmy wszelkich starań, aby nasz CHRZEST był skutecznym znakiem wiary

i tożsamości chrześcijańskiej.

6.      Dziś witamy w relikwiach Bł. Matkę Klarę SZCZĘSNĄ  współzałożycielkę SS. Sercanek. Dziękujemy Siostrom Sercankom za dar Relikwii bł. KLARY.

7.      W czwartek - 11 lutego - święto Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień Chorych. O godz.11.00 Msza św. dla chorych z Sakr. Namaszczenia  Chorych.

8.      W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich zmarłych.

9.      W sobotę zapraszam na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE na godz. 17.15 (przy Relikwiach Dzieci Fatimskich - Franciszka i Hiacynty).

10.    P. Bogdanw tym roku obchodzi 30. lecie pracy w naszej Parafii. Dziękujemy Mu.

11.    Bardzo dziękuję tym, którzy podjęli wielkie dzieło ADOPCJI  DUCHOWEJ.

12.    Dziękuję obecnym w kościele 2 lutego w święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO.

13.    Dziękuję Paniom i Panomza pomoc w kościele: S. Mateusza i S. Teresilla, E. Jurkiewicz, A. Kamińska z Michałem i Moniką, A. Korneluk, A. Lechowicz z Jarkiem i Alą, D. Pastuszka, D. Warcholak i E. Wolska oraz B. Dąbrowski, J. Dracz, M. Folwarski, A. Kossakowski, K. Kulesza, K. Niemiec, M. Piotrowski, J. Skrzynecki, J. Tokarski i T. Wolski.

14.    Dom Rekolekcyjny: za 3 tyg.Kurs FILIP dla Małżeństw (26-28 .02).

15.    W tym tygodniuwspominamy: jutro - św. Bakhitę - za zarazem przez nią modlimy sięo zatrzymaniehandlu dziećmi w Europie (10 tyś. w skali roku).

16.    REKOLEKCJE6. tygodniowe od 23 lutego.ZAPROSZENIE - folder.

17.    KANCELARIAczynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

18.    Dziś TACA INWESTYCYJNA (na zakup drewna do ogrzewania kościoła oraz konieczne remonty dolnej sali oraz dorabiane stoły na SDM).

19.    Za tydzieńTACA na  SEMINARIUM  DUCHOWNE.

KIOSK:

Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, OREMUS - na luty i marzeci CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać", orazBIBLIA i nowe książki.Polecam bullę Papieża o Roku Miłosierdzia!!! i Modlitewnik Rodzinny.

KOLĘDA:

PON (8.02) - 1) Borsuka.

WTOREK(9.02) - 1) Łosia.

ŚRODA (10.02) - ŚRODA POPIELCOWA

CZWARTEK(11.02) - 1) Droga Żubrów i Leśnych Kwiatów; 2) Leśniczówki.

PIĄTEK(12.02) - 1) Niedźwiedzia; 2) Złotej Jesieni i Księżycowa.

SOBOTA (13.02) - 1) Droga Dzików; 2) Parkowa.

PON (15.02) - 1) Pionierów - od stacji do Kor. Dębów;2) Pionierów - do końca.

WTOREK (16.02) -  NA ZAPROSZENIA

ŚRODA(17.02)  - NA ZAPROSZENIA.

Celem Kolędyjest: wspólna modlitwa, poświęcenie Osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury jakże ważnej w Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI".

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na dokończenie ławek i wymianę okien starego kościoła.