V Niedz. Zwykła - 9.02.2014 r.

1.       Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

2.       We wtorek ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO - Najśw. Maryi Panny  z LOURDES. Tego dnia CHORZY obecni na Mszach św. będą mogli otrzymać namaszczenie chorych - Sakrament Uzdrowienia.

3.       W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich.

4.       W piątek Święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

5.       W sobotę wspomnienie Błogosławionego ks. Michała Sopoćko. Przy Jego Relikwiach wołać będziemy do dar Miłosierdzia dla Świata oraz za naszych spowiedników.

6.       BIBLIOTEKA. Bardzo proszę o korzystanie z naszego bogatego księgozbioru. Dzieci otrzymają tam także słodkości.

7.       Dziękuję za pomoc w sprzątaniu choinek i kościoła po dekoracjach świątecznych. Pomagali: B. Suska, K. Królak, D. Tutak, K. Walasek, A. Lechowicz, P. Plewińska, J. Jędryszek, B. Lipiec, K.Bącik i Klara, T. Fukowska, A. Krawczyk, Ula Pisarek, E. i T. Woscy, J. Dracz, G. Gorlewski, R. Stawarek, P. Borowski i B. Dąbrowski. A także J. Call, Z. Szot, J. Dracz i rodzina Czublun.

8.       Dziękuję w imieniu Ks. Kardynała za ofiary na TACĘ na SEMINARIUM.

9.       Przed wejściem wolontariusze zbierają podpisy pod petycję w sprawie lasów polskich.

10.    Proszę nadal - nie spóźniajmy się na to najświętsze ze spotkań, podczas Mszy św.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Mały Gość Niedzielny". Polecam: RYTUAŁ RODZINNY po atrakcyjnej cenie 15 zł., książki o naszych ŚWIĘTYCH i nową adhortację Papieża Evangelii Gaudium (radość Ewangelii) (6 zł).

Ks. K. Grzejszczyk/proboszcz/