V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 28.04.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś - NIESZPORY o 17.30.
  2. Gościmy dziś Ks. Proboszcza powstającej Parafii w naszym dekanacie w Mysiadle - Ks. Leszka Kwiatkowskiego. Dziękuję za hojność w pomocy budowy kościoła pw. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Jak informowałem z woli naszego Biskupa raz na kwartał będziemy pomagać jedną tacą na tą budowę.
  3. Od środy rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA MAJOWE (w tygodniu o g. 18.00 a w niedziele i uroczystości o 17.30).
  4. W piątek - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 maja. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to zarazem I. PIATEK miesiąca.
  5. W tym tygodniu wypadają: I. CZWARTEK (adoracja od 17.00 o powołania i Msza św. o powołania); I. PIĄTEK (spowiedź podczas Mszy św.) i I. SOBOTA miesiąca (NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i Różaniec i Nabożeństwo Majowe od g. 17.00 i o 18.00 Msza św. za Żywy Różaniec i za Ojczyznę).
  6. Wyjątkowo w ten piątek nie będzie DROGI ŚWIATŁA (bo to Uroczystość i I. Piątek miesiąca).
  7. Jutro - Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II.
  8. Za tydzień (5.05) - katecheza CHRZCIELNA dla Rodziców przed chrztami w maju i czerwcu.
  9. Za tydzień Grupa młodzieżowa Zostaw Ślad ma swoje spotkanie: młodsi- 5 języków miłości; starsi - niebezpieczeństwo jogi.
  10. Wyjazd na Pola Lednickie - 1/2 czerwca Zapisy u X. Marcina od kl.VII. Koszt 170 zł.
  11. W następny poniedziałek i wtorek (6 i 7. maja) nasz dekanat będą nawiedzały Relikwie bł. Rodziny Ulmów. Na plakacie znajdziemy szczegóły peregrynacji.
  12. Dziś będzie czynna kawiarenka i młodzi rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”.
  13. Tydzień temu gościliśmy przedstawicieli „Dla Polonii”. Dziękują za hojne ofiary i życzliwe przyjęcie.
  14. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, więc można wesprzeć naszą CARITAS.
  15. WSPOMNIENIA: dziś - św. Joanna Beretta Molla i bł. Hanna Chrzanowska, poniedziałek - św. Katarzyna Sieneńska, czwartek - św. Atanazy bp., sobota - św. Florian, za tydzień - św. Stanisław Kazimierczyk.
  16. Pomagali: Zb. Szot, M. Fila, Zb. i E. Brinken, P. Fryszczyn, J. Andziak, A. Fryszczyn, M. i A. Walewscy, L. Rybicki, K. i K. Jeleniewicz, R. i Z. Ciopcińscy, F. i Ag. Wolscy, A. Pisarek, M. Dmochowski oraz Wspólnota św. Rodzina i ekipa Kursu Przedmałżeńskiego.
  17. Dom Rekolekcyjny: Weekend z Duchem Świętym (17-19.05), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą ( 24-26.05), Kurs Tobiasz i Sara (7-9.06), Kurs Przedmałżeński (21-23.06).
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: nowy wjazd dla wózków od bocznego kościoła, schody do starego kościoła, zakończony postument z figurami Dzieci Fatimskich

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę.                                                                                                                Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/