V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 29.04.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - wzywajmy Go z przekonaniem.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - czy czytasz coś o naszej chlubnej historii.

1. Nieszpory o godz. 17.30
  2. Jutro kolejne NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II.
  3. W czwartek - 3 MAJA - Ur. N.M. Panny Królowej Polski. Msze św.: 9.00, 11.00 i 18.00. To Święto kościelne i państwowe, bo czcimy także ustanowienie Konstytucji 3 Maja.
  4. Pamiętajmy o wywieszeniu FLAG narodowych.
  5. Maj to MIESIĄC MARYI. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00.
  6. Od jutra Msze św. poranne w starym kościele.
  7. W tym tygodniu: I. CZWARTEK (o powołania), I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00; Odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA Mies. - o 17.00 konferencja, o 17.30 - różaniec i o 18.00 Nab. Majowe).
  8. Koniec okresu spowiedzi św. wielkanocnej.....
  9. W tym tygodniu KANCELARIA czynna tylko jutro oraz w piątek.
  10. Za tydzień (6.05) o godz. 10.10 - KONFERENCJA CHRZCIELNA.
  11. Dziękuję przybywającym na modlitwy O POWOŁANIA w minionym tygodniu.
  12. S. Bożena dziękuje za hojne wsparcie tydzień temu.
  13. Rodziców kandydatów do Bierzmowania zapraszam 6.05 po Mszy św. wiecz. na spotkanie.
  14. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na piątą DROGĘ ŚWIATŁA.
  15. Dziś na Sumie - prosić będziemy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę - przy Relikwiach św. Wojciecha.
  16. Dziś Grupa młodzieży wyrusza na pielgrzymkę do Rzymu wraz z Ks. Kamilem i Diakonem.
  17. Wspomnienia: - w piątek - św. Floriana.
  18. Sołtys i R. Sołecka zaprasza mieszkańców na piknik 13 maja (teren klubu Kultury (14 -18).
  19. Dziękuję wpłacającym imiennie na ŁAWKI. Potrzeby mamy na 16 tys.(2 tys. wpłynęło).
  20. Dziś CARITAS zbiera na pomoc osobom starszym samotnym, niepełnospr.. i rodz. wielodz.,
  21. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA (sufit podwieszany w głównym korytarzu Domu Par., odnowiony chór boczny z tynkiem szlachetnym, dosadzone bukszpany).
  22. Przypominamy o GODNYM STROJU w kościele (nie mylić z plażą czy sportem).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na maj i czerwiec. Nowe - "Miłujcie się". Polecam - książki o miłosierdziu oraz: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".