V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 07.04.2019

Trwa  ROK naszego Patrona - ŚW. HUBERTA.  Uczmy się od Niego, jak się nawracać.

1. Dziś witamy Patrona SPOWIEDZI ŚW. (na równi z O. Pio),  św. Leopolda MANDIĆIA.
  2. Za tydzień - NIEDZIELA PALMOWA- rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm przed Mszami św. Będziemy mogli -zakupem palmy - wesprzeć nasze dzieła parafialne.
  3. PALMY parafialne rozprowadzać będzie grupa: Zostaw Ślad (remont organów), a swoje - Oaza (rekolekcje wakacyjne i inne wyjazdy).
  4. Dziś Piąte GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  5. Droga Krzyżowa: - O g. 16.00 -dzieci; - Ok. 18.30 dla dorosłych (poprowadzi - Kościół Domowy; dziękujemy młodzieży). Dzieci przynoszą plansze z obrazkami.
  6. Dziś obowiązkowa Konferencja Chrzcielna dla planujących CHRZEST w Święta i po.
  7. Dziś po wieczornej Mszy św. Spotkanie (przedostatnie) z Rodzicami młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania oraz samej młodzieży.
  8. Dziś gościmy dzieci z Łbisk, na tradycyjnym kiermaszu wielkanocnym.
  9. Dziś młodzież z Zostaw Ślad rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny, a za tydzień wieczorem zapraszają na swoje spotkanie formacyjne.
  10. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.
  11. We wtorek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Uwielbienia o 20.00.
  12. Mężczyźni św. Józefa zapraszają w czwartek po Mszy św. na spotkanie nt. "Słabość i siła mężczyzny".
  13. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a potem Msza św. za polecanych w nich.
  14. Celebracja Oazowa - Modlitwa – sobota godz. 9.00. Zapraszam Oazowiczów wszystkich formacji.
  15. W sobotę 13.04 o 18.30 - spotkanie rodziców kandydatów na ministrantów przed promocją.
  16. Zapraszamy Młodzież w sobotę przed Niedzielą Palmową (13.04) na Diecezjalny Dzień Młodzieży do Świątyni Opatrzności Bożej. Koszt 10 zł/os. Zapisy w zakrystii.
  17. Za tydzień wieczorem KONCERT CHÓRU - PIEŚNI PASYJNYCH. Już zapraszamy.
  18. Zapraszam mężczyzn do wpisywania się na dyżury przy GROBIE BOŻYM w Wielką SOBOTĘ od godz. 9.00 do 21.00. Lista w zakrystii.
  19. Bardzo dziękuję obecnym 2. kwietnia, na szczególnie uroczystym NABOŻEŃSTWIE przy Relikwiach św. JANA PAWŁA II, w 14 r. Jego odejścia. Bóg zapłać za trwałą pamięć i wdzięczność.
  20. Ostatnie ŚWIECE CARITAS są pod Chórem (25, 12 i 10).
  21. KOSZ na DARY dla BIEDNYCH - w kruchcie i w Top Markecie.
  22. Osoby z Parafii - z listą i pieczęcią, ZBIERAJĄ na KWIATY do GROBU BOŻEGO.
  23. Dziękuję za błyskawicznie ufundowane Stacje Drogi Krzyżowej.
  24. Dziś TACA INWESTYCYJNA (wymiana tafli szklanych na plexi, remont toalety dla Oazy, ogrzewanie k-ła, nowe wersalki do Domu Rekolekcyjnego).
  25. Dom Rekolekcyjny: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (12-14.04), Kurs Przedmałżeński (26-28.04).

ZAPOWIEDZI:
I. Patryk DZIAŁKOWSKI - kaw. z Warki i Agnieszka KAWKA - panna z par.tut.

KIOSKTYGODNIKI: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela: nowy -"Oremus", "Miłujcie się". Polecam: świąt. karty pocztowe i książki: " i Rachunek sumienia - ks. Kralki.
W Gościu Niedzielnym - film - św. Ignacy oraz karta wsparcia remontu Bursy SS. Sercanek.

/proboszcz