V NIEDZIELA ZWYKŁA - 04.02.2018

1. 100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI - W kontekście aktualnych wydarzeń podejmijmy bardziej odpowiedzialną modlitwę za Ojczyznę naszą.
  2. Za tydzień - 11 lutego - Światowy Dzień Chorych. Osoby chore poważnie i ciężko, będą mogły przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
  3. Informuję, że za 2 tygodnie przyjmiemy w Relikwiach wielkiego świętego Kościoła - ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI. ( do ufundowania jest relikwiarz dla Niego, oraz św. Dominika, św. Scholastyki, św. Bronisławy, św. Jana z Dukli i bł. ks. Wł. Bukowińskiego).
  4. Dziękuję wielu mężczyznom i kobietom za pomoc w uprzątnięciu dekoracji świątecznych.
  5. Zapraszam na nasze 5 tygodniowe REKOLEKCJE W DRODZE. Rozpoczniemy je we wtorek 6 lutego o godz. 20.00. Zapraszam bardzo, nie wyłączając żadnej osoby wezwanej, szczególnie ludzi młodych oraz samą młodzież...)
  6. Dziś spotkanie po Mszy św. : kandydatów do Bierzmowania oraz Grupy Zostaw Ślad.
  7. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE rodziców i dzieci.
  8. W tym tygodniu wspominamy: jutro - św. Agaty, w czwartek - św. Józefiny Bakhity, a w sobotę - św. Scholastyki.
  9. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a potem Msza św. tych intencji.
  10. KANCELARIA czynna juz normalnie.
  11. Bal młodzieżowy. Oaza młodzieżowa i Grupa "Zostaw Ślad" zapraszają w sobotę (ostatnia karnawału) na bal pod hasłem "Wehikuł czasu". Obowiązuje strój z dowolnej epoki.
  12. Kontynuacja Akcji pomocy Syryjskim chrześcijanom. Zasady, Formy. Pomagać chcemy tym samym rodzinom.
  13. ŁAWKI do ufundowania. 1 m ławki - koszt 1 tys. Zapraszam.
  14. Dziś TACA INWESTYCYJNA - na DREWNO do ogrzewania k-la, remont klatki schodowej, lamperie w sali teatralnej oraz konserwacja organów (wraz z przygotowaniem do rozbudowy).
  15. W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (9-11.02) i Kurs o DIALOGU (23-25.02).
  16. PODSUMOWANIE KOLĘDY PODAM ZA TYDZIEŃ.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, "Oremus", kalendarze

ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO. Zapraszaj Go często.