V NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.02.2019

Trwa ROK  ŚW. HUBERTA. Uczmy się od Niego jak wierzyć. (Módlmy się do Niego).

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Dziś witamy św. SCHOLASTYKĘ (siostrę św. Benedykta) w Jej Relikwiach.
  3. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.
  4. Dziś grupa "Zostaw Ślad" ma swoje spotkanie i po Mszach św. będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną "Dobre Nowiny".
  5. Jutro ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. Zapraszam na dodatkową Mszę świętą o godz. 9.00 z namaszczeniem Chorych (dla chorych na poważniejsze lub długotrwałe dolegliwości). Jutro bowiem wspominamy Matkę Bożą z Lourdes.
  6. W tym tygodniu we wtorek zaczynamy nasze krótkie rekolekcje w drodze - o DUCHU ŚWIĘTYM. Bardzo zapraszam KAŻDEGO i KAŻDĄ z WAS. To bardzo ważny czas, aby naprawdę mądrze wykorzystać Rok Ducha Świętego. Nie powinno Ciebie zabraknąć !!! Tylko Duch Święty zmienia rzeczywistość, zmienia życie !!! Pięć wtorków, zaczynamy o godz. 20.00.
  7. Za tydzień drugie spotkanie Kursu Naturalnego Planowania Rodzin.
  8. Pytanie do rodziców: czy dopilnowaliście, by Wasze dzieci były w niedzielę na Mszy św.?
  9. W tym tygodniu WSPOMINAMY : dziś - św. Scholastykę, w czwartek - św. Cyryla i Metodego i w piątek - bł. Michała Sopoćkę.
  10. Dziękuję za pomoc w uprzątnięciu kościoła: Joannie Jędryszek, Martynie Oleszek, Jackowi Tokarskiemu, Marcinowi Amerlikowi, Krzysztofowi Kulesza, Piotrowi Fryszczynowi i Arkadiuszowi Trąbińskiemu.
  11. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA.
  12. W Domu Rekolekcyjnym: Kurs o Dialogu (15-17.02), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (22-24.02), Szkoła Animatora (2-3.03 i Kurs Filip dla małżeństw (8-10.03).
  13. KANCELARIA jeszcze czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:  TYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny; OREMUS na luty, nowe -"Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy.