VI N. Wielkanocna - 1.05.2016

1.      We wtorek - UR. KRÓLOWEJ POLSKI oraz 3 MAJA - uchwalenia Konstytucji. Msze św. jak wniedziele. O 8.30 Godzinki. Pamiętajmy o Flagach !! (Jutro kancelaria nieczynna - z racji długiego weekendu)

2.      Za tydzień UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

3.      Dziś pierwsze NAB. MAJOWE o godz. 17.30 a w tygodniu o godz. 18.00.

4.      Czytanki majowe będą słowami Prymasa Tysiąclecia na 1000 lecie Chrztu Polski.

5.      Od piątku rozpoczynamy NOWENNĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO.

6.      Za tydzieńpo wieczornej Mszy św. Spotkanie Bierzmowanych, ale także ostatnie spotkanie z Rodzicami Kandydatów do BIERZMOWANIA.

7.      Za tydzień Spotkanie KOMUNIJNE dzieci i Rodziców (jak zwykle obowiązkowe).

8.      W środę wspomnienie św. Floriana, a w pt - św. św. Ap. Filipa i Jakuba.

9.      Dziś o 10.10 - Konf. CHRZCIELNA dla planujących chrzty w następnych miesiącach.

10.    W tym tygodniuI CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA MIES. WI. Czwartek - modlitwa o powołania z naszej Parafii. I. Piątek spowiedź rano i od godz.15.30. Dodatkowa Msza św. o godz.16.00. W I. Sobotę - Różaniec Żywego Różańca o 17.30.

11.    Podziękowanie: J. Tokaj, M. Piotrowski , J. Skrzynecki, oraz: G. Stolarska, E. Godlewska, B. Luty, J. Jędryszek, T. Fukowska, M.Chmielewska z córką, G. Gorlewski, A.i W. Kwiecińscy, J. i T. Kornaccy, Z. Król, A. Banaszek z córką.

12.    Za tydzień w poniedziałek  - 9.05 spotkanie w sprawie wizji parafii (Odbudowana).

13.    Dziękuję Tym, którzy tydzień temu podpisali projekt obrony życia. Dziś jeszcze można się włączyć w to dzieło -przed k-łem.

14.    Dom Rekolekcyjny:za 3 tyg. Kurs Przedmałżeński (20-22.05).

15.    Za tydzień TACA - na ORGANIZACJĘ ŚDM (w Krakowie).

16.    Dziś TACA INWESTYCYJNA: zakończony generalny remont kompleksu sal duszpasterskich z zapleczem, wymiana (4 w-c, zlewy), taborety kuchenne i inne ważne.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny,  Idziemy, "Oremus" - na czerwiec nowe - "Miłujcie się", "Mały Gość Niedzielny", "Modlitewniki Miłosierdzia", oraz książka S. Sęka - Gra o honor, a także książki o CHRZCIE POLSKI i inne patriotyczne książki.

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy,

by wydawać pełne i godne owoce CHRZTU.