VI N. Wielkanocna - 21.05.2017

Nadal proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Ks. Jana Marcjana.

1. Za tydzień K-ł przeżywa wielką tajemnicę wiary - WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
  2. Od piątku rozpoczniemy NOWENNĘ przed ZESŁANIEM DUCHA ŚWIĘTEGO.
  3. Dziś I KOMUNIA ŚW. Dzieci naszej Parafii. Włączmy te Rodziny do modlitwy. Od jutra Dzieci przeżywają BIAŁY TYDZIEŃ.
  4. Za tydzień na Sumie, nasza Młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania przez posługę Bpa Michała JANOCHY. Prośmy za tą grupę, by otwarci na Boga, przyjęli Jego Dary.
  5. Z przeogromną radością informuję, że za tydzień przyjmiemy w Relikwiach wielkiego Świętego Kościoła - św. Antoniego z Padwy. Na Sumie, wprowadzi Go Bp Michał.
  6. MAJOWE - o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  7. Zapraszam na 6. DROGĘ ŚWIATŁA - w piątek po Mszy św.
  1. ROCZNICA I KOMUNII ŚWIETEJ - za 2 tyg. 4 czerwca zapraszam Rodziców i dzieci kl. IV na spotkanie o godz. 10.00.
  2. Jutro, jak każdego 22 mies. modlimy się do św. Rity. (Po zakończeniu Mszy św. z dziećmi).
  3. Wspomnienia: w środę NMP. Wspom. Wiernych, a w piątek - św. Filipa Neri.
  4. Za tydzień przeżywać będziemy 36. rocz. śm. Kard. Wyszyńskiego.
  5. Spotkanie Młodych - LEDNICA - 3 czerwca. Bardzo wciąż zapraszam.
  6. Bardzo dziękuję następującym Mężczyznom za pomoc w układaniu drewna: J. Dracz, M. Piotrowski, dk. Łukasz i P. Bogdan.
  7. W kancelarii można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA.
  8. Za tydzień Caritas kwestuje na pomoc 6 osób starszych, 4 rodzin wielodzietnych i 2 osób niepełnosprawnych.
  9. W Domu Rekolekcyjnym: - Kurs Przedmałżeński (26-28.05); Kurs Filip dla małżeństw (9-11.06); Kurs Tobiasz i Sara (23-25.06); Kurs Posłani (7-9.07)

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na czerwiec i wakacje, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa

• We wtorki - SEMINARIUM ODNOWY WIARY.
    Proszę o modlitwę za naszą grupę rekolekcyjną - ostatnie 2 spotkania.
  • CARITAS - "RODZINA RODZINIE" - 12.240 (4 rodziny-Parafia św. Huberta).
  • ZAPOWIEDZI: I. Tomasz Wacław KRUKOWICZ - kaw. z W-wy i Małgorzata Maria KAZIMIERCZAK - panna z par. tut.
  • Karol Jan DULNY - kaw.z par. tut. i Magdalena Teresa WITCZAK - panna - z W-wy.