VI Niedz. Zwykła - 12.02.2017

1.      Dziś NIESZPORY o 17.30.

2.      Dziś Suma jest Mszą łacińską.

3.      Za 2 tyg. powitamy w Relikwiach bł. Stefana Wincentego FRELICHOWSKIEGO, Patrona polskich Harcerzy, męczennika obozu w Dachau (ks. Wicka).

4.      We wtorek o godz. 20.00 - WIECZÓR UWIELBIENIA.

5.      W czwartek - jak w każdy III czwartek mies. - Msza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE, za wstawiennictwem naszego Patrona św. Huberta.

6.      W tygodniu wspominamy: we wtorek -  św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy, a w środę - bł. Michała Sopoćko.

7.      KANCELARIA - w ferie czynna w poniedziałek i czwartek po Mszach wieczornych.

8.      Przy wyjściu możemy zabrać darmową gazetę ewangelizacyjną - "Dobre Nowiny".

9.      Caritas Warszawska (i Polska), zachęca do przekazania swojego 1 % podatku na cele statutowe pomocy biednym (wpisać nast. nr KRS 0000225750) -zachęca ks. Sławek.

10.    W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Przedmałżeński - (24-26.02);

- Kurs Tobiasz i Sara (10-12.03);

- po nast. niedzieli gościć będziemy Chór Pollonia .

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy,

nowe -"Miłujcie się";

Książeczka O Fatimie -100 r. objawień

i- O SPOWIEDZI - o.J. Salija.

28 lutego zaczniemy SEMINARIUM  ODNOWY  WIARY Bardzo zachęcam wszystkich, a młodych szczególne (młodzież i młode małżeństwa). W zamyśle duszpasterskim, to ważny krok zamykający ROK CHRZTU.