VI Niedz. Zwykła - 16.02.2014 r.

1.       Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

2.       W czwartek Msza św. o UZDROWIENIE za przyczyną św. HUBERTA.

3.       W sobotę modlitwy do św. RITY, Patronki spraw beznadziejnych. Przynosimy róże.

4.       W kancelarii można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA - tym razem na doświetlenie chóru (dla chórzystów).

5.       Za tydzień z racji ostatniej niedz. mies. CARITAS zbiera ofiary na pomoc naszym 8 rodz. wielodzietnym i 1 młodej osobie niepełnosprawnej (na pomoc w ferie).

6.       Dziękuję przybyłym we wtorek, aby Maryję prosić o łaskę zdrowia w ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO.

7.       Za 2 tygodnie - 2 marca na Sumie nastąpi posłanie naszych ewangelizatorów, a potem ich wyjście na teren parafii z zaproszeniami na REO, zwłaszcza do tych, których my nie zastaliśmy "po kolędzie". Osoby z poza grup gotowe włączyć się w to dzieło, proszę o zgłoszenie się do zakrystii (czas od 14.00-17.00). Osoby te będą miały identyfikatory.

8.       Nadal zapraszam do korzystania z BIBLIOTEKI. Są tam dość bogate dzieła literackie, oraz dużo książek dla dzieci no i szeroki zakres książek religijnych.

9.    Od wczoraj można odbierać TV TRWAM na multipleksie pierwszym. Zachęcamy do oglądania zwłaszcza serwisów info dla pluralizmu społecznego i medialnego.

10.    Ostrzeżenie policji o złodziejach (na wnuczka, na urzędnika, na kuferek itp.) oraz o pijanych kierowcach.

11.    Proszę nadal - nie spóźniajmy się na to najświętsze ze spotkań, podczas Mszy św.

ZAPOWIEDZI:

I. Roman NOWAK - kaw. z par. tut. i Ewelina DUDA - panna  z Puszczy Mariańskiej

KIOSK:  TYGODNIKI i nowe "Miłujcie się". Polecam: książki o naszych ŚWIĘTYCH.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/