VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 05.05.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Trwają NABOŻEŃSTWA MAJOWE (w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele i uroczystości o 17.30).
  2. Za tydzień już UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Od czwartku rozpoczniemy wielkie wołanie NOWENNY do DUCHA ŚWIĘTEGO - na koniec NABOŻEŃSTWA MAJOWEGO.
  3. Za tydzień Siostry Nazaretanki przekażą nam Relikwie swojej Założycielki bł. s. Franciszki SIEDLISKIEJ.
  4. Dziś - katecheza CHRZCIELNA dla Rodziców przed chrztami w maju i czerwcu o g. 10.05.
  5. Dziś Grupa młodzieżowa „Zostaw Ślad” ma swoje spotkanie: młodsi- 5 języków miłości; starsi - niebezpieczeństwo jogi.
  6. W czwartek - spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ), tym razem w plenerze (w planach: ognisko i mecz). Spotkanie 9.05. po Mszy św. przed kościołem. Można zabrać ze sobą nastoletnich synów. Zapraszają.
  7. Także w czwartek - spotkanie Odpowiedzialnych Odnowy w Duchu Świętym.
  8. W piątek - o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. za polecanych w nich Zmarłych.
  9. W piątek kolejna, przedostatnia - DROGA ŚWIATŁA. Zapraszamy.
  10. W sobotę zapraszamy na kolejne Spotkanie MAŁŻEŃSKIE o g. 16.00. Temat: „Współżycie małżeńskie - źródło szczęścia czy problemów?”. Jest opieka dla dzieci.
  11. Za tydzień MŁODZIEŻ zaprasza na WIELKANOCNE UWIELBIENIE o 19.10. Prosimy przyjdźcie!!!
  12. Za tydzień modlimy się za MŁODYCH naszej Parafii.
  13. Wyjazd na Pola Lednickie - 1/2 czerwca Zapisy u X. Marcina od kl.VII. Koszt 170 zł.
  14. Jutro i pojutrze (6 i 7 maja) nasz dekanat będą nawiedzały Relikwie bł. Rodziny ULMÓW. Na plakacie znajdziemy szczegóły peregrynacji.
  15. Za tydzień - SPOTKANIE DZIECI i RODZICÓW dzieci komunijnych przed KOMUNIĄ ŚW.
  16. WSPOMNIENIA: dziś - św. Stanisław Kazimierczyk, poniedz. - święto Ap. Filipa i Jakuba, środa - Uroczystość Św. Stanisław Bpa i MM, piątek - św. Jan z Avilia, za tydzień - św. Leopold Mandic i bł. Alvaro del Portillo.
  17. Pomagali: F. i Ag. Wolscy, R. i Z. Ciopcińscy, K. Jeleniewicz, E. Brinken i ekipa Kursu Przedmałżeńskiego.
  18. Dom Rekolekcyjny: Weekend z Duchem Świętym (17-19.05), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (24-26.05), Kurs Tobiasz i Sara (7-9.06), Kurs Przedmałżeński (21-23.06).
  19. Dziś TACA INWESTYCYJNA: nowy wjazd dla wózków od bocznego kościoła, schody do starego kościoła, zakończony postument z figurami dzieci fatimskich, wykupiona polisa ubezpieczenia, opłaty mediów.

KIOSK: tygodniki, Oremus na maj i czerwiec, książki na weekend, obrazy i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i Jego czcicielach.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę. Słuchajmy Maryi Królowej Polski!!!                                                                                                                                                 Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/