VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 06.05.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - wzywajmy Go codziennie.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą na Nabożeństwach Majowych
.

1. Zapraszam na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (niedz.-17.30).
  2. Za tydzień przyjmiemy w RELIKWIACH św. STANISŁAWA PAPCZYŃSKIEGO.
  3. Dziś o godz. 10.10 - KONFERENCJA CHRZCIELNA.
  4. Dziś wieczorem spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania.
  5. I. SOBOTA Miesiąca - Księga Nabożeństw I Sobót Miesiąca - na ołtarzu Matki Bożej.
  6. Za tydzień - Uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
  7. Od tego czwartku rozpoczynamy NOWENNĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO podczas wieczornego Nabożeństwa Majowego.
  8. Zapraszam już na WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 19 maja od godz. 20.00. Grupy parafialne podejmą swoje posługi podczas niej. Zaangażujmy się zwłaszcza by dobrze wykorzystać Rok Ducha Świętego.
  9. We wtorek Odnowa zaprasza na kolejny WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 20.00.
  10. W czwartek po Mszy św. spotkanie MĘŻCZYZN ŚW. JÓZEFA.
  11. W piątek WYPOMINKI o 17.25, a po Nabożeństwie Majowym Msza św. Wypominkowa.
  12. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na ostatnią DROGĘ ŚWIATŁA.
  13. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.
  14. Wolontariusze organizują wyjazd na Lednicę 2 czerwca (koszt 80 zl., zapisy w zakrystii).
  15. Za tydzień Grupa ta ma swoje spotkanie. Tematem będzie Osoba Ducha Świętego. A dziś rozprowadzają darmową gazetę ewangelizacyjną "Dobre Nowiny".
  16. Koniec okresu spowiedzi św. wielkanocnej.....
  17. Wspomnienia: - we wtorek - św. Stanisława - Bpa Męczennika.
  18. Sołtys i Rada Sołecka zaprasza mieszkańców na PIKNIK 13 maja (teren klubu Kultury, 14 -18).
  19. Dziś TACA INWESTYCYJNA (sufit podwieszany w głównym korytarzu Domu Par., odnowiony chór boczny z tynkiem szlachetnym, dosadzone bukszpany).
  20. Przypominamy o GODNYM STROJU w kościele (nie mylić z plażą czy sportem).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Nowe - "Miłujcie się". Polecam - książki o miłosierdziu oraz: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".