VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.02.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o 17.30. Zapraszamy.
  2. W tym tygodniu ŚRODA POPIELCOWA, którą rozpoczynamy WIELKI POST. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz.: 7.15, 9.00, 16.00, 18.00 i 19.30. Pamiętajmy o poście
  3. Za tydzień już I. Niedziela Wielkiego Postu i zaczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Na ławkach leżą foldery z programem i moim słowem na ten czas.
  4. W tym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy św. ok. 18.35 - pierwsza DROGA KRZYŻOWA - (oraz dla dzieci o g.16.00), a w niedzielę pierwsze GORZKIE ŻALE o g. 17.00.
  5. Dziś - Światowy DZIEŃ CHORYCH. Na Sumie z zaproszonymi CHORYMI będziemy sprawować SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCH.
  6. Za tydzień z woli naszego Biskupa - TACA na SEMINARIUM.
  7. Dziś zapraszamy na film o polskiej wizjonerce od Sióstr od Aniołów - Wandzie Boniszewskiej o g. 16.00.
  8. Także za tydzień będziemy anonsować nasze 5-tygodniowe wtorkowe rekolekcje - o Osobie Jezusa.
  9. Dziś spotkanie kandydatów do Bierzmowania, a za tydzień spotkanie z Rodzicami tej młodzieży.
  10. W czwartek - Msza św. O UZDROWIENIE - za wstawiennictwem św. Huberta.
  11. Dziś - SPOTKANIE KOMUNIJNE i rozdanie modlitewników.
  12. Pomagali: Anna Napieralska, Karolina Olszak, Karolina Milanowska, Teresa Kozłowska, Joanna Kornacka, Lidia Krasuska, Krzysztof Kulesza, Michał Fila, Piotr Stróżewski, Robert Cendrowski, Marcin Machałowski, Marcin Walewski, Ewa i Przemysław Żbikowski, Dominik Stola i Krzysztof Wawro.
  13. Dziękuję pomagającym w sprzątaniu dekoracji: R. M. Chmielewscy, G. M. P. D. F. Kowalscy, J. Tokarski, Patryk, Oliwier, Katarzyna Socha, A. Pisarek, Agnieszka i Michał Folwarscy, Teresa Kozłowska, A. i P. Fryszczyn, Marcin, Aneta, Bartosz Walewscy, M. i M. Kożlakowscy, Agnieszka Styś, Adam Gamdzyk, Robert Ciopciński, Ilona Wawro, Krzystzof Kulesza, Wojciech Zygmunt, Agnieszka Bulska, Agnieszka Woźniak z synami i Teresa Uhlik.
  14. WSPOMNIENIA: czwartek - bł. Ks. Michała Sopoćko.
  15. KANCELARIA czynna: TYLKO w sobotę po wieczornej Mszy św. .
  16. DOM REKOLEKCYJNY: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (16-18.02.).
  17. Zapowiadamy już nowy cykl z bioetyki, m.in. o in vitro. Zaczniemy 25 lutego spotkaniem o 10.00 w kościele.
  18. Z zarządzenia Episkopatu w środę będzie zbiórka do puszek po Mszach świętych na krwawiącą Ukrainę.

Dziękuję ludziom prawym i szczerym patriotom – za wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ i cały Kraj.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na II., Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki.

KOLEDA:
Bardzo proszę mieszkańców os. Pod Borem (ew. Do Lasu) gdzie nie dotarliśmy o wejście do Zakrystii
PONIEDZALEK – 12.02.: 1) Sadowa   (przepraszam, że musiałem odwołać z racji chorobowych)

Za 2 tygodnie podam krótkie podsumowanie kolędy                                                             Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/