VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.02.2020

1. Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Cała seria działań duszpasterskich. Potrzeba wielkiej i codziennej modlitwy o co proszę.
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. Gemmę GALGANI, wielką czcicielkę Ducha Świętego, Maryi, Eucharystii i Ukrzyżowanego. Przepraszam za konieczne przesunięcie.
  3. Rekolekcje Wielkopostne zaczniemy za 2 tygodnie (od I. Niedzieli Wielkiego Postu) i poprowadzi je P. Jan BUDZIASZEK (perkusista Skaldów), wielki czciciel Maryi.
    Natomiast w Środę Popielcową (26.02) w Wielki Post wprowadzi nas Ks. prof. Mieczysław NOWAK.
    A po Rekolekcjach Wielkopostnych we wtorki (10.03) zaczniemy 5. TygodnioweRekolekcje w drodze” pt. ABC chrześcijaństwa.
  4. W zakrystii można już zapisywać się na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia 07.06 o godz. 12.00 na pl. Piłsudskiego. Szybka decyzja wskazana. Oczywiście - bardzo zachęcam.
  5. W czwartek wspominamy św. Huberta, naszego Patrona i prosimy o Jego działanie uzdrawiające dusze i ciała.
  6. W sobotę, jak zwykle 22.dnia m-ca, Nabożeństwo do św. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (pamiętajmy o różach i kartkach z intencjami).
  7. Siostry Orionistki zapraszają DZIEWCZĘTA na skupienie wielkopostne od 28.02-1.03, by „z Gedeonem szukać siły Bożej w nas”. Skupienie u naszych Sióstr na Pięknej.
  8. WSPOMNIENIA: czwartekśw. Dzieci FatimskieFranciszek i Hiacynta, sobota święto katedry św. Piotra, za tydzieńbł. Stefan Wincenty Frelichowski.
  9. KANCELARIA do końca ferii czynna - we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  10. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona !!! Dziękuję za kolejne wpłaty.
  11. Dziś można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła.
  12. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na potrzeby naszych 2 rodzin, 2 osób niepełnosprawnych oraz 6 osób w podeszłym wieku.
  13. W Domu REKOLEKCYJNYM: Kurs o dialogu (21-23.02) i Kurs Filip dla Małżeństw (28.02-1.03)

KIOSK:   TYGODNIKI:  Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, nowe - "Miłujcie się", marcowy -„Oremus”.  Polecam: książki JANA BUDZIASZKA i płyty.

/proboszcz