VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.02.2019

Trwa ROK naszego Patrona - ŚW. HUBERTA. Uczmy się od Niego jak wierzyć

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Dziś kandydaci do Bierzmowania mają swoje spotkanie po wieczornej Mszy świętej.
  3. Dziś drugie spotkanie Kursu Naturalnego Planowania Rodzin.
  4. W czwartek - Msza św. z Modlitwą o UZDROWIENIE, za wstawiennictwem naszego Patrona św. Huberta.
  5. W czwartek - Mężczyźni św. Józefa (MSJ) zapraszają na kolejne spotkanie nt. "Spowiedź i Rachunek sumienia".
  6. W piątek, jak każdego 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo do św. RITY - Patronki SPRAW BEZNADZIEJNYCH (intencje i róże).
  7. Za tydzień na Sumie prosimy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia oraz za naszą Ojczyznę.
  8. MŁODZIEŻ (Oaza i Zostaw ślad) zaprasza na Zabawę Karnawałową - 2 marca (za 2 tyg.) - od VII kl. Sz.P. pt. "Dookoła świata". Stroje z dowolnego zakątka świata. Zabawa w Duchu Nowej Kultury. Początek Mszą św. w kościele o godz. 18.00. Koszt: Co łaska.
  9. W tym tygodniu WSPOMINAMY: w środę - św. Dzieci z Fatimy: Hiacynty i Franciszka, piątek - święto katedry św. Piotra, w sobotę - św. Polikarpa i bł. Stefana Frelichowskiego.
  10. Dziękuję Tym, którzy odpowiedzieli na zaproszenie na nasze wyjątkowe wtorkowe rekolekcje w drodze - o DUCHU ŚWIĘTYM. Bardzo proszę o modlitwę za tą tak dużą grupę gorliwców.
  11. Dziś można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA.
  12. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym: 2 młodym osobom niepełnosprawnym, 6 starszym osobom potrzebującym oraz 2 rodzinom wielodzietnym.
  13. W Domu Rekolekcyjnym: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (22-24.02), Szkoła Animatora (2-3.03), Kurs Filip dla małżeństw (8-10.03) i Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej(15-17.03).
  14. KANCELARIA już czynna normalnie.

KIOSK: TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy; nowe -"Miłujcie się". Polecam: książkę F.R. de Gassperis - "Biblia - Droga do życia" - tł. O. A. Koprowski SJ.