VII Niedz. Zwykła - 19.02.2017

1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
  2. Za tydzień powitamy w Relikwiach bł. Stefana Wincentego FRELICHOWSKIEGO, Patrona polskich Harcerzy, męczennika obozu w Dachau (ks. Wicka). Dlatego dziś nasi Harcerze zapraszają na WIECZERNICĘ o bł. Stefanie Frelichowskim.
  3. KANCELARIA - w ferie czynna w poniedziałek i czwartek po Mszach wieczornych.
  4. Za tydzień po wiecz. Mszy św. SPOTKANIE WOLONTARIUSZY ŚDM. Czekamy na nowe
  5. W środę po Mszy św. modlitwy do św. RITY, Patronki Spraw Beznadziejnych (intencje i róże).
  6. Siostry Orionistki zapraszają dziewczęta na dni skupienia -plakat na tablicy ogłoszeń.
  7. W tygodniu wspominamy: jutro - Dzieci Fatimskie - (Franciszka i Hiacyntę), a w czwartek - bł. Stefana Frelichowskiego.
  8. W kancelarii można złożyć dar na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać za każdy dar.
  9. Za tydzień z racji ost. niedz. miesiąca nasza CARITAS będzie zbierał dary na wsparcie naszych: 3 osób niepełnosprawnych, 4 rodz. wielodzietnych i 5 osób starszym oraz w nagłych potrzebach. Każdemu dziękujemy.
  10. W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Przedmałżeński - (24-26.02);

- Kurs Tobiasz i Sara (10-12.03);

- od jutra gościmy Chór Pollonia, a za dwa tygodnie rekolekcje organistów diecezji

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, nowe -"Miłujcie się"; Książeczka O Fatimie -100 r. objawień i - O SPOWIEDZI - o.J. Salija.

Juz za tydzień - we wtorek - 28 lutego zaczniemy SEMINARIUM  ODNOWY  WIARY.

Bardzo zachęcam Wszystkich, a młodych szczególne (młodzież i młode małżeństwa).

W zamyśle duszpasterskim, to ważny krok zamykający ROK CHRZTU. (Następne takie Seminarium planuję za 2 lub 3 lata).