VII Niedz. Zwykła - 23.02.2014 r.

1.       Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

2.       Jutro kolejne NABOŻEŃSTWO przy relikwiach Krwi JANA PAWŁA II. Zapraszamy.

3.       Zapraszamy w sobotę nie tylko "Żywy Różaniec" na godz. 17.15 na Nabożeństwo I. Soboty Miesiąca z modlitwą różańcową.

4.       Przypominamy, że w sobotę - 1marca przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

5.       W piątek biskupi zachęcają do szczególnej modlitwy i postu za Ukrainę.

6.       Za tydzień - 2 marca na Sumie nastąpi posłanie naszych ewangelizatorów, a potem wyjście na teren parafii z zaproszeniami na REO, zwłaszcza do tych, których my nie zastaliśmy "po kolędzie". Osoby z poza grup gotowe włączyć się w to dzieło, proszę o zgłoszenie się do zakrystii (czas od 14.00-17.00). Osoby te będą miały identyfikatory.

7.       Dziś z racji ostatniej Niedz. Mies. CARITAS zbiera ofiary na pomoc naszym 8 rodz. wielodzietnym i 1 młodej osobie niepełnosprawnej.

8.       Za tydzień z racji I Niedz. Mies. TACA INWESTYCYJNA. Przeznaczona całkowicie na zakup nowej partii drewna do ogrzewania kościoła.

ZAPOWIEDZI:

II. Roman NOWAK - kaw. z par. tut. i Ewelina DUDA - panna  z Puszczy Mariańskiej

KIOSK:  TYGODNIKI i nowe "Miłujcie się". Polecam: książki o naszych ŚWIĘTYCH.