VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.02.2019

Trwa  ROK naszego Patrona - ŚW. HUBERTA. Uczmy się od Niego jak wierzyć.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Informuję, że Rekolekcje parafialne zaczniemy w I Niedzielę Wielkiego Postu - 10 marca. Poprowadzi je Krzysztof KRALKA, Pallotyn. Wtedy także wprowadzi Założyciela Pallotynów - św. Wincentego Pallottiego.
  3. Dziś na Sumie prosimy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia oraz za naszą Ojczyznę.
  4. Dziś grupa Zostaw ślad ma swoje spotkanie po wieczornej Mszy świętej. Za tydzień rozdawać będą darmową gazetę ewangelizacyjną "Dobre Nowiny".
  5. Jutro spotkanie katechetyczne o godz. 16.00.
  6. Jutro po wieczornej Mszy świętej NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI Św. JANA PAWŁA II.
  7. W tym tygodniu wypada: PIĄTEK (SPOWIEDŹ św. rano oraz od godz. 15.30; Odwiedzamy z posługą CHORYCH) i I. SOBOTA MIESIĄCA (NABOŻEŃSTWO I. SOBÓT- o 17.00 Konferencja, potem Różaniec św. i MSZA św. za ŻYWY RÓŻANIEC i OJCZYZNĘ).
  8. W Piątek - Oaza zaprasza na Adorację po wieczornej Mszy świętej. Po Adoracji starsze grupy Oazy będą przeżywać swoją celebrację na temat Kościoła. Zapraszamy całą Oazę i zainteresowanych.
  9. MŁODZIEŻ (Oaza i Zostaw ślad) zaprasza na Zabawę Karnawałową - 2 marca - od VII kl. Szkoły Podstawowej pt. "Dookoła świata". Stroje z dowolnego zakątka świata. Zabawa w Duchu Nowej Kultury. Początek Mszą św. w kościele o godz. 18.00. Koszt: Co łaska.
  10. Dziękuję naszym wtorkowym Rekolektantom za budujące przeżywanie rekolekcji o DUCHU ŚWIĘTYM. Proszę nadal o modlitwę za tych gorliwców.
  11. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym: 2 młodym osobom niepełnosprawnym, 6 starszym osobom potrzebującym oraz 2 rodzinom wielodzietnym.
  12. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: na ogrzewanie kościoła, opłacone ubezpieczenie (2500), nowe tynki, trwa remont w dolnym kościele, zakupione elementy do powiększenia naszych organów i inne bieżące sprawy.
  13. W Domu Rekolekcyjnym: Szkoła Animatora (2-3.03), Kurs Filip dla małżeństw (8-10.03) i Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (15-17.03).

KIOSKTYGODNIKI: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela,; nowy -"Oremus", "Miłujcie się"Polecam: książkę F.R. de Gassperis - "Biblia - Droga do życia" - tł. O. A. Koprowski SJ.