VIII Niedz. Zwykła - 2.03.2014 r.

1.       Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o godz. 17.30.

2.       W tym tygodniu ŚRODĄ POPIELCOWĄ rozpoczynamy WIELKI POST. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.15; 9.00; 16.00; 18.00 i 19.30 dla dłużej pracujących. Przypominamy, że obowiązuje POST ŚCISŁY.

3.       W piątek Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI (tym razem Msza św. i Nab. adoracyjne); B) o 18.30 dla wszystkich.Za tydzień GORZKIE ŻALE o 17.00.

4.       Na czas WIELKIEGO POSTU proponujemy dzieło ABSTYNENECJI. Na ołtarzu Matki Bożej jest KSIĘGA ABSTYNENCJI z zaproszeniem do wpisania się.

5.       We następny wtorek rozpoczynamy bardzo ważne wydarzenie w tym ROKU - REO - Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Bardzo serdecznie  zapraszam. Dziękuję posłanym EWANGELIZATOROM zapraszającym na REO.

6.       REKOLEKCJE PARAFIALNE będą w tym roku 2-dniowe z 2 ważnych racji. Zaczniemy je 16 marca.

7.       Jutro o godz. 19.00 SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ.

8.       W czwartek - I CZWARTEK Mies. z modlitwą matek o powołania swoich dzieci.

9.       W piątek I PIĄTEK MIESIĄCA. SPOWIEDŹ rano i od godz. 15.00. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.00. Tego dnia odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH.

10.    W piątek wsp. św. Perpetuy i Felicyty.We wtorek święto św. Kazimierza, królewicza.

11.    Dziękuję za ofiary na TACĘ INWESTYCYJNĄ przeznaczoną na zakup nowej partii drewna do ogrzewania kościoła. Kończymy prace na Cmentarzu. W tym tygodniu zamontowana zostanie Figura Jezusa Miłosiernego.

12.    Za tydzień spotkanie kandydatów do BIERZMOWANIA oraz ich RODZICÓW.

13.    W sobotę Msza św. nowej struktury duszpasterskiej dla młodzież y kilkunastu parafii naszego rejonu - Katolickiej Szkoły pod Żaglami, o godz. 15.00.

14.    Pamiętajmy także nie tylko 8 marca o właściwej czci i wdzięczności dla kobiet.

15.    Po feriach zapraszam do korzystania z naszej BIBLIOTEKI.

16.    Proszę nadal - nie spóźniajmy się na to najświętsze ze spotkań, podczas Mszy św.

KIOSK:  TYGODNIKI i nowe "Miłujcie się" i nowe "OREMUS". Polecam: książki o naszych ŚWIĘTYCH.