VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.03.2019

Trwa  ROK naszego Patrona - ŚW. HUBERTA.  Uczmy się od Niego jak wierzyć.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. W tym tygodniu ŚRODĄ POPIELCOWĄ rozpoczynamy WIELKI POST. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.15; 9.00;  16.00;  18.00 i 19.30 (dla dłużej pracujących). Przypominamy, że obowiązuje POST ŚCISŁY.
  3. Rekolekcje parafialne zaczniemy w I Niedzielę Wielkiego Postu - 10 marca. Poprowadzi je ks. Krzysztof KRALKA, Pallotyn. Wtedy także wprowadzi Założyciela Pallotynów - św. Wincentego Pallottiego.
  4. W piątek I. Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) o 18.30 dla dorosłych. Za tydzień pierwsze GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  5. Księga TRZEŹWOŚCI - na ołtarzu Matki Bożej. Zachęcam do wpisania się.
  6. Młodzi z grupy Zostaw Ślad rozdają dziś gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”.
  7. Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ o godz. 19.30.
  8. W piątek o godz. 17.20 WYPOMINKI i potem Msza św. za polecanych w nich.
  9. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK MIESIĄCA (od 17.00 Adoracja o powołania a potem Msza święta o powołania z naszej Parafii).
  10. W piątek - 8 marca - Dzień KOBIET. Doceńmy trud i miłość Kobiet.
  11. Za tydzień kolejne spotkanie przed I KOMUNIĄ ŚW. Na to spotkanie zaproszone są pełne pary rodziców. Spotkanie zaczniemy z racji rekolekcji o 10.10.
  12. Za tydzień MŁODZIEŻ zaprasza na WIECZÓR UWIELBIENIA - Młodzi dla Młodych. Start o godz. 19.00. Zapraszamy serdecznie.
  13. Dziękuję MŁODYM z Grup i innych za fajną zabawę ostatkową.
  14. Dziękuję wiernym wtorkowym Rekolektantom za dojrzałe szukanie DUCHA ŚWIĘTEGO. Proszę nadal o modlitwę za tych gorliwców.
  15. W tym tygodniu wspominamy: jutro - św. Kazimierza, królewicza, w czwartek - święte: Perpetuę i Felicytę, w sobotę - św. Dominika Savio.
  16. Za tydzień TACA NA SEMINARIUM ogłoszona przez naszego Biskupa.
  17. Dziś TACA INWESTYCYJNA: na ogrzewanie kościoła, opłacone ubezpieczenie (2500), nowe tynki, trwa remont w dolnym kościele, zakupione elementy do powiększenia naszych organów i inne bieżące sprawy.
  18. W Domu Rekolekcyjnym: Kurs Filip dla małżeństw (8-10.03), Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (15-17.03) i Kurs Przedmałżeński (22-24.03).

Zapowiedzi:

I. – Patryk Paweł Czerwiński - kaw. z Warszawy i Aleksandra PASTUCH - panna z par. tut.

KIOSK:    TYGODNIKI: Niedziela,Idziemy, Gość Niedzielny: nowy -"Oremus", "Miłujcie się". Polecam: książkę F.R. de Gassperis - "Biblia - Droga do życia" - tł. O. A. Koprowski SJ.

/proboszcz