WIELKANOC - 31.03.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Rozpoczęliśmy OKTAWĘ UROCZYSTOŚCI WIELKANOCY.
  2. Od Wielkiego Piątku trwa NOWENNA do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK (ADORACJA - o powołania od g. 17.00 i Msza św. o POWOŁANIA), I. PIATEK (SPOWIEDŹ rano oraz od g. 16.30; odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA Miesiąca (Nabożeństwo Fatimskie i Różaniec oraz Msza św. Za Żywy Różaniec i Ojczyznę o g. 17.00)
  4. Za tydzień - Uroczystość MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. O godz. 15.00 - GODZINA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. I-sza DROGA ŚWIATŁA. Zapraszamy.
  6. Dziękuję ponad 180 Osobom za włączenie się w DUCHOWĄ ADOPCJĘ.
  7. We wtorek 19. rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
  8. W najbliższy piątek nie obowiązuje post (oktawa).
  9. Dziękuję osobom z naszego CARITASU za paczki i ich rozwiezienie: Bogusia Meissner, Andrzej i Bożena Aleksandrowicz oraz Joanna Dmochowska.
  10. Pomagali: A. Pisarek, Ag. Poruszek, J. Tokarski, M. Stola, Z. Piasko, K. Karpowicz, A. Gajewska-Rżysko, B. Kowalczyk, S. Pilipionuk, B. Luty, Ag. Luszka, K. Pelczar.
  11. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Filip dla młodych (5-7.04.), Kurs o wychowaniu (12-14.04.), Kurs Przedmałżeński (19-21.04) i Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (26-28.04.).
  12. Jeszcze raz bardzo dziękuję tak dużej grupie za udział w REKOLEKCJACH o Jezusie. To bardzo buduje.
  13. Dziękuję Mężczyznom trzymającym straż przy Grobie Bożym i wszystkim Tym, którzy adorowali Pana Jezusa w nocnej adoracji.
  14. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA i zarazem na CARITAS. Zakupione drewno (65 mp buku).
  15. Dziękuję Wszystkim, którzy składką fundowali kwiaty do Grobu Bożego i Kościoła z: Nowinek, Wyżyn, Domanki, samego Zalesia i ul. Kasztanów a zwłaszcza zbierającym: Urszuli Śmierzyńskiej, E. Urwalskiej, Z. Winiarek, M. Sadowskiej, J. Andziak, J. Kucharskiej, J. Kossakowskiej, M. Zalewskiej-Borsow, A. Troszak i A. Korneluk.
  16. Szczególne podziękowania dla Mężczyzn z TOTUS TUUS, za ich długą i codzienną służbę Jezusowi.

Dziękuję wszystkim, którym los Polski jest drogi – i stają po stronie prawdy w modlitwie i czynie.

TYGODNIKI wyłożone są na stoliku przy szklanych drzwiach.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/