WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 13.05.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - wzywajmy Go codziennie.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą na Nabożeństwach Majowych
.

1. Dziś - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, a za tydzień Zesłanie DUCHA ŚWIĘTEGO.
  2. Dziś witamy w RELIKWIACH św. STANISŁAWA PAPCZYŃSKIEGO.
  3. Zapraszam na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (niedziele - 17.30).
  4. Od piątku trwa NOWENNA do DUCHA ŚWIĘTEGO podczas Nabożeństwa Majowego.
  5. Zapraszam na WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - w sobotę od 20.00. Grupy parafialne podejmą swoje posługi podczas niej. Zaangażujmy się zwłaszcza by dobrze wykorzystać Rok Ducha Świętego.
  6. Informuję, że w następną sobotę DIAKON ŁUKASZ przyjmie święcenia. Jego Prymicja będzie u nas w Boże Ciało na głównej Mszy św. o 11.00.
  7. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.
  8. Za tydzień I KOMUNIA ŚW. w dwu turach o 9.00 oraz o 11.00. Proszę ominąć te Msze św. (na inne Msze św.). Potem Biały Tydzień.
  9. W piątek SKUPIENIE o g. 16.00 dla Dzieci Komunijnych oraz SPOWIEDŹ święta.
  10. ROCZNICA I. Komunii św. - 27 maja. SKUPIENIE rodziców i dzieci w następny piątek o 19.00, a spowiedź w następną sobotę o 19.00.
  11. Wolontariusze organizują wyjazd na Lednicę 2 czerwca (zapisy w zakrystii; ULOTKI).
  12. Dziś Grupa ta ma swoje spotkanie. Tematem będzie Osoba Ducha Świętego.
  13. W czwartek Odnowa zaprasza na MSZĘ ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną św. Huberta, a we wtorek na kolejną katechezę formacyjną o 20.00.
  14. Koniec okresu spowiedzi św. wielkanocnej.....
  15. Wspomnienia: - jutro - św. Marka Ap., we wtorek - św. Andrzeja Boboli, a w św. St. Papczyńskiego.
  16. Sołtys i Rada Sołecka zaprasza mieszkańców dziś na PIKNIK (teren klubu Kultury (14 -18).
  17. Dziękuję za : ofiarowane bukszpany - Rodz. Bulskich, Zb. Szotowi - za transport i ofiarowaną ziemię ogrodową, P.B. Suska za wielką pracę przy kwiatach i kilku osobom pomagającym w kuchni w weekendy.
  18. Dziękuję za kolejne wpłaty. Brakuje 13 tys. (wpłynęło 3 tys.).
  19. DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg. Seminarium Posł. Modl. Wstaw, Kurs o szczęściu (8-10.06), Kurs Tobiasz i Sara (22-24.06).
  20. Przypominamy o GODNYM STROJU w kościele (nie mylić z plażą czy sportem).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Nowe - "Miłujcie się". Polecam - książki o miłosierdziu oraz: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".