Wniebowstąpienie Pańskie - 28.05.2017

W środę, zmarł Ks. Prałat Jan Albert MARCJAN. Miał 86 lat, z tego 59 w kapłaństwie, a 15 lat w naszej Parafii. Pogrzeb jutro o godz. 12.00. Zapraszam nie tylko wszystkie służby i grupy parafialne. O godz. 11.00 zostanie przywieziony do naszej (swojej) świątyni. Pożegnamy Go najpierw Modlitwą Różańcową, a o godz. 12.00 uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem Ks. BISKUPA. Po Niej ciało Ks. Prałata zostanie złożone w nowym grobie na naszym Cmentarzu Parafialnym.

1. Dziś Młodzież przyjmuje Sakrament Bierzmowania przez posługę ks. Bpa Michała JANOCHY. Prośmy za tą grupę, by otwarci na Boga, Przyjęli Jego Dary.
  2. Za tydzień K-ł przeżywa Uroczystość Zesłania DUCHA ŚWIĘTEGO - początków Kościoła.
  3. Od piątku rozpoczęliśmy NOWENNĘ przed Uroczystością ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.
  4. W WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO zapraszamy na CZUWANIE od godz. 20.00 do 23.30. O 21.00 NAB. Fatimskie ze świecami na zewnątrz, a o 22.30 Msza św.
  5. Dziś przyjmujemy w Relikwiach wielkiego Świętego Kościoła - św. Antoniego z Padwy.
  6. Ostatnie Nabożeństwa MAJOWE - o godz. 18.00. Od czwartku - Nab. CZERWCOWE.
  7. Zapraszam na ostatnią DROGĘ ŚWIATŁA - w piątek po Mszy św.
  8. W tym tygodniu: I. CZWARTEK, I. PIATEK, I. SOBOTA miesiąca.
  9. Dziękuję za dar Rodziców dzieci I Komunijnych w kwocie 10.850 na witraż, a wszystkim za pięknie przeżywany BIAŁY TYDZIEŃ.
  10. Jutro, po wieczornej Mszy św. przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II.
  11. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  12. SPZG zaprasza na XVII Jarmark Hubertowski - 11 czerwca (11.00 - 19.00).
  13. ROCZNICA I KOMUNII ŚWIETEJ - 11. czerwca. Za tydzień - 4 czerwca spotkanie Rodziców i dzieci kl. IV o godz. 10.00.
  14. Wspomnienia: w pon. św. Urszuli Ledóchowskiej, a w środę - Nawiedzenia NMP.
  15. Z serca dziękuję Janowi Rosłaniec i Ryszardowi Stryczyńskiemu (28 lat służby w parafii).
  16. Spotkanie Młodych - LEDNICA - 3 czerwca. Zapisy Tylko do końca maja!!!
  17. Dziś Caritas kwestuje na pomoc 6 osób starszych, 4 rodzin wielodzietnych i 2 osób niepełnosprawnych.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: Trwa remont 4 pokoi i 4 łazienek w Domu Par.
  19. Dom Rekolekcyjny: - Kurs Filip dla małżeństw (9-11.06); Kurs Tobiasz i Sara (23-25.06); Kurs Posłani (7-9.07)

KIOSK:     TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na czerwiec i wakacje, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa

• We wtorek - SEMINARIUM ODNOWY WIARY (kończymy Seminarium).
  • ZAPOWIEDZI: I. Radomił SPRYSIAK - kaw. z Pilawy i Justyna Teofila CALL - panna - z par. tut.
    Grzegorz MATULKA - kaw. z par. tut. i Maria Magdalena GŁADECKA - panna z Baniochy.
    II. Tomasz Wacław KRUKOWICZ - kaw. z W-wy i Małgorzata Maria Kazimierczak - panna z par. tut.
  • Za tydzień Święto DZIĘKCZYNIENIA w Wilanowie (program na tablicy ogł.).