X Niedz. Zwykła - 5.06.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś NAB. Czerwcowe o godz. 17.30.

2.      Dziś Święto Dziękczynienia i puszka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

3.      Dziś o 10.10Konferencja CHRZCIELNA (chrzty w czerwcu i w wakacje).

4.      Młodzież Bierzmowaną zapraszamy do grup naszej Parafii: Oazy, Odnowy, Scholi Młodzieżowej, czy SDM, oraz grup liturgicznych. Nadal proszę wszystkich o owoce Tego Sakramentu w Nich.

5.      Dziękuję szczególnie Bielankom i sypaczkom za codzienny udział w procesji w OKTAWIE Bożego Ciała.

6.      W minioną środę małżeństwo Kingi i Krzysztofa Walasków po rocznym studium na PWTW otrzymało misję z rąk Kard. Nycza do posługi innym małżeństwom w Parafii. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

7.      W środę 3 Neoprezbiterów odprawi Mszę św. Prymicyjną, jakopodziękowanie dla naszej Parafii za wsparcie materialneSeminarium.

8.      W piątek WYPOMINKI o 17.20 iMsza św. wg tych intencji.

9.      Dziś w Rzymie sprawowana jest kanonizacja bł. o. Papczyńskiego z  Góry Kalwarii.

10.    W środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej, a w sobotę św. Bartłomieja Apostoła.

11.    25 osobowagrupa naszej młodzieży była wczoraj  z księdzem na LEDNICY.

12.    Za tydzień Suma jest Mszą łacińską.

13.    Dziś - TACA INWESTYCYJNA - prace nagłośnieniowe i przygotowania do remontu W-C w domu parafialnym oraz prace niwelacyjne przy starej plebani.

14.    Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs Filip dla małżeństw (10-12.06); za 2 tyg. - Kurs Przedmałżeński, za 3 tyg. -Kurs Tobiasz i Sara (24-26.06).

W WAKACJE: 3 - 8. lipcaREK. o Radości w Duchu Świętym; 10 - 17 lipca - REO. Zapraszamy chętne osoby.

KIOSK: TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na lipiec, "Miłujcie się", książka S. Sęka - Gra o honor, oraz książki o CHRZCIE POLSKI.