XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.06.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą - Nabożeństwa Czerwcowe

1. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE - do Najświętszego SERCA Pana Jezusa.
  2. Dziękuję Ks. Prałatowi Janowi Nowakowi za przybliżenie nam postaci bł. Władysława Bukowińskiego. W Kiosku do wzięcia darmowa gazeta o naszym Błogosławionym Ks. Władysławie.
  3. Dziś - po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy nowy kurs do Sakramentu Bierzmowania.
  4. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 - Mężczyźni św. Józefa złożą swoje zobowiązania.
  5. Jutro o 20.00 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  6. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona.
  7. UWAGA, UWAGA !!! Otrzymaliśmy na 40 lecie Parafii RELIKWIE ŚW. HUBERTA. Nie znajduję słów, by zaznaczyć radość daru fizycznej obecnosci naszego Patrona.
  8. Także w czwartek zakończenie Roku Szkolnego dla GIMNAZJUM i  SZKOŁY PODSTAWOWEJ o godz. 19.30.
  9. WAKACJE - uwrażliwiam Rodziców w ich trosce o praktyki wiary w tym czasie.
  10. W środę Mszą św. wieczorną nasza OAZA kończy rok pracy. Zapraszamy na to wydarzenie.
  11. W czwartek grupa "ZOSTAW ŚLAD" - u sióstr Elżbietanek Mszą św. i ogniskiem kończy rok pracy. Dziś zaś rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną - Dobre Nowiny.
  12. W piątek kolejne Nabożeństwo do św. RITY - Patronki Spraw beznadziejnych (róże i intencje).
  13. W sobotę - Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie.
  14. Za tydzień na sumie Msza św. o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę.
  15. Za tydzień o 10.10 - spotkanie Grupy "Totuus Tuus".
  16. Wspomnienia: - w środę - bł. Wł. Bukowińskiego, czwartek - św. Alojzego Gonzagi. a za tydzień Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  17. ŁAWKI - przybyło 3.000. Potrzeba jeszcze 5.000.
  18. BIBLIOTEKA - prosimy o zwrot książek. Będzie zamknięta w wakacje.
  19. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym 6 osobom starszym, 2 niepełnosprawnym i 3 rodzinom wielodzietnym.
  20. Dziś w zakrystii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  21. Wyjazd dzieci po zakończeniu roku. Mamy braki i liczymy na wsparcie (Gmina nie pomogła...).
  22. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs -TOBIASZ i SARA(22-24.06) i Rekolekcje w wakacje: REO -(15-22.07) i o radości w Duchu Świętym -(22-27.07).
  23. Za tydzień Imieniny + ks. Prałata MARCJANA. Ostatni raz będzie można swoją ofiarą włączyć się w budowę pomnika, który właśnie wtedy będzie poświęcony.

ZAPOWIEDZI:  II. Kamil MIKUSEK- kaw. z Dęblina i Małgorzata Maria MATYSIAK - panna z par tut.

Kamil PONIKOWSKI - kaw. z Łukowa i Kamila Katarzyna PIOTROWSKA - panna z par. tut.

KIOSK:  TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na wakacje.  Polecam : "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć".

HUBERTUS  - dziękuję - zwłaszcza młodzieży za zaangażowanie i samo wydarzenie.