XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.06.2023

1. Dziś przyjmujemy w Relikwiach wielkiego świętego włoskiego – św. Gerarda Majellę. Dziękujemy Ojcu Markowi Kotyńskiemu za słowa o swoim współbracie.
  2. NABOŻEŃSTWA Czerwcowe sprawujemy w tygodniu o g. 18.00. a w niedziele i święta o 17.30.
  3. W piątek Msza św. o godz. 8.00 będzie Mszą św. na zakończenie Roku Szkolnego.
  4. Tego dnia ADORACJA OD godz. 15.00. I tak będzie przez całe wakacje.
  5. W sobotę Uroczystość – Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  6. Za tydzień modlimy się na Sumie za naszą Ojczyznę.
  7. Dziękuję ks. Marcinowi za cykl niezwykle ważnych wykładów z bioetyki.
  8. Dziękuję Obecnym na Mszy św. bitowej oraz naszej scholii młodzieżowej za piękny koncert uwielbienia.
  9. Dziś na Sumie Mężczyźni św. Józefa (MSJ) przyjmują swoje zobowiązania.
  10. Dziś nowi kandydaci do Bierzmowania podczas Mszy św. wieczornej otrzymają INDEKSY.
  11. Jutro o g.19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  12. W czwartek jak każdego 22 dnia miesiąca NABOŻEŃSTWO do św. RITY (przynosimy intencje i róże).
  13. W czwartek Młodzi z grupy „Zostaw Ślad” kończą rok formacyjny.
  14. A także klasy VIII zakończą Rok Szkolny.
  15. W piątek o g. 19.30 FILM i spotkanie z reżyserem Marcinem Kwaśnym.
  16. PARAFIADA
  17. WSPOMNIENIA: – św. Romualda, wtorekbł. Władysława Bukowińskiego, środa – św. Alojzego Gonzagi, czwartek św. Jana Fishera i Tomasza Morea.
  18. Dom Rekolekcyjny: w wakacje REO (9-16.07, oraz Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR) – 16-22.07.
  19. W wakacje2 duże wyjazdy (tyg.) – Grupy Odnowy – rodzinny i Wspólnoty Przymierza Św. Rodzina, a nadto wyjazd dzieci oraz Młodzieży na ŚDM.
  20. Zachęcamy do obejrzenia w kinach filmu o bł. Carlo Acutisie oraz o rodzinie Ulmów.
  21. Trwają zapisy na Mszę św. beatyfikacyjną rodziny Ulmów 9-10.09.br.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na VII i VIII,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  książki o Duchu Świętym i książka „Czerwony Buran” naszej parafianki.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/