XII Niedz. Zwykła - 19.06.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziękujemy Ks. Michałowi, który przekazuje nam i wprowadza w dzieło świętości życia św. Jose M. ESCRIVA, założyciela wielkiegoRuchu OPUS DEI.

2.      Jutro jedziemy w arcywyjątkowej pielgrzymce - po  Relikwie świętego STANISŁAWA, które otrzymaliśmy od Ks. Kard. Stanisława Dziwisza.Wyjazd jutro o godz. 7.00.

3.      Ze względu na pielgrzymkę przełożone zostaje spotkanie oparte o "Odbudowaną".

4.      Dziś NAB. Czerwcowe o godz. 17.30.

5.      W środę Nabożeństwo do św. RITY Patronki Spraw Beznadziejnych (intencje i róże).

6.      W czwartek zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy wg. możliwości, tj. wg. planu zakończenia w naszych Szkołach (rano lub wieczorem).

7.      W piątek uroczystośćNarodzenia św. Jana Chrzciciela.

8.      Dziś podczas Mszy św. o g.11.00 rozdanie dyplomów religii dla przedszkolaków.

9.      Dziśo godz.19.00 rozpoczynamynowy kurs przygotowania doSakr. Bierzmowania dlauczniów kl. III Gimnazjum (spotkanie organizacyjno-informacyjne).

10.    Dziś ogodz. 19.30 spotkanie naszych Wolontariuszy.

11.    Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 nasz chór zaprasza na koncert uwielbieniowy.

12.    Biblioteka w wakacje będzie nieczynna (za tydzień ostatni raz czynna). Zachęcamy, by na wakacje wypożyczyć z zapasem.

13.    W kancelarii można dziś złożyć ofiarę na Fundusz Budowy naszego Kościoła.

14.    Za tydzień (ost. niedz. mies.) nasz Caritas będzie zbierał napomoc wakacyjną dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 2 młodych osób niepełnosprawnych.

15.    Dom Rekolekcyjny:od piątku -Kurs Tobiasz i Sara.

W  WAKACJE:  3 - 8. lipcaRek. o Radości w Duchu Świętym; 10 - 17. lipca - REO. Zapraszamy !!!

KIOSK: TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, nowy - "Mały Gość Niedzielny", "Oremus" - na lipiec, "Miłujcie się", książka S. Sęka - Gra o honor.

ZAPOWIEDZI: II (ostatnie):

- Jacek JEZIERSKI - kaw z W-wy i Anna FIJAŁKOWSKA - panna z par. tut.

- Przemysław Włodzimierz WICHROWSKI -kaw. z Nasielska iMonika BUDZIK - panna z par. tut.

- Wojciech Marcin WÓJCIK - kaw. i Paulina Aneta ŚWIETLIK - panna, oboje z par. tut..

- Piotr Mariusz KRUPIŃSKI - kaw. z W-wy i Ewelina MIKUS - panna z par. tut.

Przypomnienie o strojach godnych miejsca świętego (nie mylić z plażowymi).