XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 01.07.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą
.

1. W WAKACJE:
    - KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
    - SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
    - Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
    - ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
  2. Od wtorku rozpoczniemy NOWENNĘ przez odebraniem RELIKWII naszego PATRONA PARAFII. Serdecznie proszę o włączenie się w nią.
  3. Dziś o 17.30 NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE z racji I Niedzieli Miesiąca.
  4. Dziś o 10.10-Konferencja CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST w VIII lub IX.
  5. Od jutra Msze św. także wieczorne w starym kościele.
  6. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (od 17.00 Adoracja), I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ Św. od godz. 17.00)  i  I. SOBOTA Mies. (NABOŻEŃSTWO o godz. 17.00 połączone z Różańcem).
  7. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorki także w wakacje na spotkania o godz. 20.00.
  8. Wspomnienia: - we wtorek - święto św. Tomasza Ap., w czwartek - św. Marii Goretti, w piątek - bł. Teresy Ledóchowskiej.
  9. Dzieci wróciły szczęśliwe z wyjazdu w góry. Jeszcze raz - dziękuję Darczyńcom.
  10. Bardzo dziękuję: Radzie Parafialnej za życzliwa pomoc, Poradni Rodzinnej za cichą pracę, Wspólnocie Święta Rodzina- za służbę przy tylu Kursach w naszym Domu, Animatorom muzycznym za towarzyszenie Scholi młodzieżowej i dziecięcej, G. Kusoskiemu za ofiarowane Xero, A. Kulicie za dar drewna, PP. Skrzydło za deski podłogowe, oraz M. Kucharskiej, A. Oniszk, E. Klimek, I. Zaręba, I. Stikute, J. Marszalec, M. Grabek za gruntowne sprzątnięcie sali spotkań Grupy Odnowy.
  11. Proszę jutro mężczyzn od rana o pomoc w ułożeniu pociętego drewna.
  12. WAKACJE - uwrażliwiam Rodziców w ich trosce o praktyki wiary dzieci w tym czasie.
  13. Pamiętajmy także o godnym stroju w kościele, niezależnie od miejsca.
  14. Dziś Wolontariusze rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną - "DOBRE NOWINY".
  15. Dziś TACA INWESTYCYJNA: trwają prace remontu generalnego w 2 pokojach Domu Rekolekcyjnego, poprawione alejki przy kościele.
  16. ŁAWKI - przybyło 2.000. Potrzeba jeszcze 2.000.
  17. Informuję, że niedługo uruchomimy mini siłownię
  18. Dom Rekolekcyjny: Zapraszam w wakacje na: REO -(15-22.07) oraz  - Rekolekcje o radości w Duchu Świętym - (22-27.07).
  19. Tydzień temu wraz z ks. Henrykiem poświęciliśmy nowy pomnik dla Ks. Prałata Jana Marcjana. Dziękuję obecnym.
    ZAPOWIEDZI:
    I. Łukasz GRUDZIEŃ - kaw. z Dębna i Paulina Sylwia STEFAŃSKA - panna z par tut.

KIOSK:
TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na VIII i nowe "Miłujcie się".  Polecam : "Ogień Ducha Świętego", "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".