XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 02.07.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

KANCELARIA w WAKCJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

1. W całe wakacje ADORACJA PIĄTKOWA będzie OD godz. 15.00 (od KORONKI).
  2. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK i I. PIĄTEK miesiąca. W czwartek ADORACJA od g. 17.00, w piątek SPOWIEDŹ św. z rana oraz od godz. 17.00. UWAGA !!!
  3. W lipcu P. Jacek jest na urlopie. Proszę o większe zaangażowanie Muzycznych - wg grafiku.
  4. Dziś modlimy się za naszą MŁODZIEŻ.
  5. Dziś obowiązkowa KATECHEZA CHRZCIELNA – na LIPIEC i SIERPIEŃ (o godz. 10.05).
  6. Od dziś do września BIBLIOTEKA -  zamknięta.
  7. WSPOMNIENIA: – św. św. Tomasza Ap., wtorekśw. Elżbiety, środa – św. Marii Goretti i św. Antoniego M. Zaccari , czwartek – bł. M.T. Ledóchowskiej, sobota – św. Jana z Dukli .
  8. Grupa z dziećmi (z Ks. Marcinem i S. Stellą) wróciła już z wyjazdu wypoczynkowo-formacyjnego.
  9. Od dziś zaczynają się Rekolekcje rodzinne (k/ Malborku i Pelplina). Proszę o modlitwę.
  10. Dom Rekolekcyjny: w wakacje - Rekolekcje o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR) – 16-22.07.
  11. Bardzo dziękuję za pomoc w układaniu drewna: M. Lechowiczowi i M. Amerlikowi, G. P. Kowalskim oraz ks. Proboszczowi (hihi).
  12. Dziś TACA INWESTYCYJNA: przegląd Domu Parafialnego, starej Plebanii i kościoła, zamknięty remont generalny kolejnego pomieszczenia wraz z ociepleniem.
  13. Dziękuję: A. Poruszek, B i J. Sapierzyńskim, E. Żbikowskiej, J. Rabiega i Panom z Totus Tuus.
  14. Wyjazdy rekolekcyjne: Odnowa (ok.100 z dziećmi), Oaza – (34 + 10 małż), Dzieci – (prawie 40), Młodzież: - ŚDM (50) i Mikaszówka (20).
  15. Msze święte w tygodniu sprawujemy w starym kościele (z wyjątkiem śród i świąt).

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na VII i VIII,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  książki o Duchu Świętym i albumy o Rodz. Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/

-  STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.

Rodziców i Dziadków uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.