XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.07.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

KANCELARIA w WAKCJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

1. W całe wakacje - ADORACJA PIĄTKOWA będzie OD godz. 15.00 (od KORONKI).
  2. W lipcu P. Jacek jest na urlopie. Bardzo proszę, o większe zaangażowanie Muzycznych - wg grafiku.
  3. W piątek o g. 17.20 WYPOMINKI, a po nich MSZA św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Wiktorii, wtorekśw. Benedykta, środa – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtru, czwartek – św. A. Świerada i Benedykta, piątek – św. Kamila de Lelis, sobota – św. Bonawentury.
  5. Dziś kończą się Rekolekcje rodzinne. Dziękuję za modlitwę.
  6. Omadlajmy także dzieci, młodzież i małżeństwa wyjeżdżające na turnusy OAZOWE (w całe wakacje).
  7. DOM REKOLEKCYJNY: Rekolekcje o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR) – 16-22.07.
  8. Dziękuję: A. Poruszek, E. Kawęckiej, B. Obrębowskiej, A. Kulicie i osobom z Kiosku.
  9. Wyjazdy rekolekcyjne: Odnowa (ok. 100 z dziećmi), Oaza – (34 + 10 małż), Dzieci – (prawie 40), Młodzież: - ŚDM (50) i Mikaszówka (20).
  10. Msze święte w tygodniu sprawujemy w starym kościele.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na VII i VIII,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  książki o Duchu Świętym i albumy o Rodzinie Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz

STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.

Rodziców i Dziadków - uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.