XIX NIEDZ. ZWYKŁA – 7. 08. 2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

ŚWIATOWE   DNI   MŁODZIEŻY  (ŚDM) :

Dziś na Sumie Msza o błog. Boże dla Wolontariuszy i Rodzin - dziękczynna.

1.    Przypominamy, że sierpień jest miesiącem abstynencji. Na ołtarzu Matki Bożej leży Księga Abstynencji. Zachęcamy do wpisania się.

2.    Wyruszyły liczne Pielgrzymki. Podejmijmy i my jakieś czyny pokutne dla wyproszenia większych łask dla Ojczyzny naszej.

3.    piątek o 17.25 WYPOMINKI, a potem Msza św. za polecanych w nich.

4.    Jutro wsp. św. Dominika, we wtorek - św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę święto św. Wawrzyńca, w czwartek wsp. Klary, w piątek św. Joanny de Chantal.

5.    Za tydzień TACA na KUL.

6.    Dziś  TACA INWESTYCYJNA: zakończony remont generalny kompleksu toalet na parterze, odnowione 2 korytarze w Domu Parafialnym, trwają prace na Cmentarzu. Dziękujemy p. Zbigniewowi Szot za podarowanie cementu.

7.    15.08 o godz. 7:00 rusza z naszej parafii pielgrzymka do Pieczysk, zapisy w zakrystii.

8.     W WAKACJE:

-KANCELARIA - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

Msze święte w niedziele normalnie; nie ma NIESZPORÓW niedzielnych.

piątkowe ADORACJE - od godz. 15.00 (od KORONKI do Miłosierdzia).

KIOSK:

TYGODNIKINiedzielaGość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na wrzesień, "Miłujcie się" i filmy, oraz kubek ŚDM.

ZAPOWIEDZI  -  II:

Piotr Tadeusz RAKOWSKI - kaw. z par. tut. i Marlena OPARA - panna z Glinojecka

ZAPOWIEDZI  -  I:

Dariusz GÓRECKI - kaw. z par. Chynów i Magdalena KRÓLIK - panna z par. tut.