XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.08.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- KANCELARIA w WAKACJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.
- SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

ADORACJA PIĄTKOWA w całe wakacje - OD godz. 15.00 (od KORONKI).
ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. We wtorek Uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Msze św. jak w niedzielę.
  2. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Zapraszamy.
  3. Sierpień – miesiąc szczególnych wydarzeń religijnych i patriotycznych (KSIEGI TRZEŹWOŚCI).
  4. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wszystkie wtorki wakacji także.
  5. WSPOMNIENIA: – św. Maksymiliana Kolbego, środa – św. Stefana Węgierskiego, czwartek – św. Jacka, piątek – bł. Sancji Szymkowiak, sobotę – św. Jana Eudesa.
  6. Dziękuję
  7. Wyjazdy rekolekcyjne: Odnowa (ok.100 z dziećmi), Oaza – (34 + 10 małż), Dzieci – (prawie 40), Młodzież: -Mikaszówka (20) i ŚDM (50) oraz Wspólnota Przymierza – św. Rodzina. Plus z indywidualnych rekolekcji i pielgrzymek.
  8. Kończą się pielgrzymki na Jasną Górę. Dziękuję pielgrzymom i omadlającym.
  9. Także dziękuję naszym Pielgrzymom do Pieczysk i Prowadzącym.
  10. Dziś zakończyły się Rekolekcje Wspólnoty Przymierza – św. Rodzina. Dziękuję za modlitwę.
  11. We wtorek zbiórka na pomoc Słowenii po powodziach.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na IX,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki i albumy o Rodzinie Ulmów.

-  STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.
Rodziców i Dziadków - uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/