XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.07.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

KANCELARIA w WAKCJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

1. W całe wakacje ADORACJA PIĄTKOWA będzie OD godz. 15.00 (od KORONKI).
  2. W lipcu nasz Organista jest na urlopie. Nadal proszę o zaangażowanie Muzycznych - wg. grafiku.
  3. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Zapraszamy.
  4. Dziś w kancelarii/zakrystii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła (FBK). Bóg zapać.
  5. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDOWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta. Zapraszamy.
  6. W sobotę - NABOŻEŃSTWO do św. RITY (Patronki Spraw Beznadziejnych – po wieczornej Mszy św. (przynosimy Róże oraz kartki z intencjami).
  7. Przypominam, że ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.
  8. WSPOMNIENIA: wtorekśw. Szymona z Lipnicy, czwartek – bł. Czesława, piątek – św. Wawrzyńca z Brindisi, sobota – św. św. Marii Magdaleny.
  9. Kilka zdjęć z Rekolekcji rodzinnych. Dziękuję za modlitwę.
  10. Dom Rekolekcyjny: od dziś - REKOLEKCJE o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR) – 16-22.07.
  11. Dziękuję: P. i D. Pangowskim, Z. i E. Brinken, M. i M. Koźlakowskim, M. i J. Dmochowskim, R. i M. Chmielewskim, M. i J. Wojciechowskim, M. M. i J. Amerlik, oraz rodz. Olszaków, M. i M. Stola i P. Żbikowskiemu, oraz ekipie Rek. o Radości w Duchu Świętym.
  12. Wyjazdy rekolekcyjne: Odnowa (ok.100 z dziećmi), Oaza – (34 + 10 małż), Dzieci – (prawie 40), Młodzież: -Mikaszówka (20) i ŚDM (50). Plus z indywidualnych rekolekcji i pielgrzymek.
  13. Za tydzień światowy dzień Dziadków i Osób Starszych.
  14. Za tydzień - poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa i okazja wsparcia akcji misyjnej - MIVA Polska.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na VII i VIII,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki i albumy o Rodz. Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/

-  STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.

Rodziców i Dziadków - uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.

- W czwartek obchodzimy imieniny KsiężyCzesława Wujkowskiego i Czesława Miszczyka. Otoczmy ich modlitwą.