XXI NIEDZ. ZWYKLA – 21. 08. 2016

XXI NIEDZ. ZWYKLA– 21. 08. 2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.         Przypominamy, że sierpień jest miesiącem abstynencji. Na ołtarzu Matki Bożej leży Księga Abstynencji. Zachęcamy do wpisania się.

2.         W poniedziałek wsp. NMP Królowej, w czwartek wsp. św. Ludwika króla,  w sobotę wsp. św. Moniki.

3.         W środę święto św. Bartłomieja.

4.         W piątek 26.06 uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 7:15, 9:00 i 18:00.

5.         W poniedziałek po Mszy o 18:00 nabożeństwo do św. Rity. Pamiętajmy o przyniesieniu róż.

6.          15.08 wyruszyła z naszej parafii pielgrzymka do Pieczysk.

7.         Za tydzień nasz Caritas zbiera ofiary na potrzeby rodzin z naszej parafii.

8.         Dziś na "Zimnych Dołach" o 12:00 Msza Święta w 72. rocznicę walki Kompani Leśnej im. por. "Szarego" NSZ.

9.         -KANCELARIA - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie; nie ma NIESZPORÓW niedzielnych.

- piątkowe ADORACJE - od godz. 15.00 (od KORONKI do Miłosierdzia).

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na wrzesień, "Miłujcie się" i filmy, orazkubek ŚDM.