XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.08.2018

Dziś żegnamy serdecznie Ks. Kamila Kiełpikowskiego. Z serca dziękujemy Mu za przepracowane ofiarnie 4 lata w naszej Parafii. Za wszystko co wniósł Ks. Kamil do naszej Parafii szczerze dziękuję.

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą

1. Za tydzień powitamy już nowego Wikariusza, ks. Krzysztofa Lichotę.
  2. Za tydzień Uroczystość Najświętszej Maryi Panny CZĘSTOCHOWSKIEJ.
  3. Za tydzień na Sumie Msza św. o Beatyfikację PRYMASA TYSIĄCLECIA i za OJCZYZNĘ.
  4. W środę (22 bm.) - NABOŻEŃSTWO do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych - po wieczornej Mszy św. (zapraszam z intencjami i różami).
  5. Od następnej soboty - września zaczniemy święty czas tzw. 40. GODZINNEGO NABOŻEŃSTWA. To szczególna zachęta, by adorować Pana Jezusa, bo będzie dostępny przez te 3 dni (sobota, niedziela i poniedziałek).
  6. Dziś (jak w każdą III Niedzielę Miesiąca) można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać!
  7. Zachęcam do wpisania się do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI na "100 dni trzeźwości na 100 lecie Niepodległości" (Księga - na ołtarzu Matki Bożej).
  8. WSPOMNIENIA: - jutro - św. Bernarda, we wtorek - św. Piusa X, w środę - N.M.Panny Królowej, w czwartek - św. Róży z Limy, pt - św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę - Ludwika IX i św. Malej Arabki.
  9. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na potrzeby wakacyjne naszych rodzin wielodzietnych oraz osób samotnych i niepełnosprawnych.

ZAPOWIEDZI:
I. Rafał KĘSIK - kaw. z Konar i Anna Monika ORZECHOWSKA - panna z par. tut.
II. Paweł DUDKOWSKI - z Bełżyc i Magdalena NALEWSKA - panna z par. tut.

KIOSK:
TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, nowe "Miłujcie się".  Polecam : "Ogień Ducha Świętego", "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".

W WAKACJE:
- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.