XXII Niedz. Zwykła - 28.08.2016

1.      Od czwartku rozpoczynamy 40. GODZ. NABOŻEŃSTWO - czyli czas ciągłej 3. dniowej Adoracji Chrystusa. Będziemy kontynuować analizę homilii Jana Pawła II z 1987 r. - Kongres Eucharystyczny.  MSZE św. o godz. 9.00 i 18.00.

2.      W czwartek - NOWY ROK SZKOLNY rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00. Spowiedź na rozpoczęcie Nowego Roku - w I Piątek.

3.      Wtedy też omodlimyOFIARY II WOJNY ŚWIATOWEJ - 77 rocznica.

4.      Jutro NAB. przy RELIKWIACH  KRWI  JANA PAWŁA II, po wieczornejMszy św.

5.      W tym tygodniu: I CZWARTEK (modlitwa matek o powołania), PIĄTEK (spowiedź rano i od 15.00. Msza św. o godz. 16.00; odwiedzimy zgłoszonych CHORYCH) i SOBOTA MIES. Zapraszamy na godz. 17.00 na konferencję i modlitwę różańcową.

6.      Za tydzień o godz. 10.10 Konf.  CHRZCIELNA - obowiązkowa (chrzty w nast. mies.).

7.      Za 2 tyg. (11.09) po Mszy wiecz. zapraszamy Rodziców i młodzież przygotowującą się do S. Bierzmowania. Podamy plan przygotowań młodzieży kl. I ponad-gimnazjalnych.

Zapraszamy takżemłodzież starszą, która dotychczas nie przyjęła tego Sakramentu.

8.      Przygotowanie do I KOMUNII ŚW. rozpoczniemy 11.09 o godz. 10.00.

9.      KANCELARIAjeszcze czynna w - poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej.

10.    Dziś nasz Caritas zbiera na pomoc wakacyjną naszym 8 rodzinom wielodzietnym.

11.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. Wykonano: alejka naCmentarzu, prace hydrauliczne.

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na wrzesień, "Różaniec", "Anioł", "Tak rodzinie", "Miłujcie się" i filmy, orazkubek ŚDM