XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.09.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- KANCELARIA jeszcze w tym tyg. czynna jak w wakacje w poniedziałek i czwartek od 18.30 -19.30.
- SPOWIEDŹ – już wg porządku zwykłego.

ADORACJA PIĄTKOWA – już normalnie – od 7.45 (o g. 15.00 - KORONKA).
ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.00 z procesją i zakończenie 40-to Godzinnego Nabożeństwa. Bardzo dziękuje.
  2. W czwartekI CZWARTEK miesiąca. Adoracja od godz. 17.00.
  3. Dziś o 10.05 - KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY we wrześniu.
  4. WSZYSTKIE GRUPY PARAFIALNE BARDZO PROSZĘ O SZYBKI i ENERGICZNY START !!!
  5. BIBLIOTEKA już dziś zaprasza dorosłych i dzieci.
  6. Informuje że pierwsze SPOTKANIE KOMUNIJNE będzie 17 września o g. 10.05.
  7. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ, a o g. 16.00 SPOTKANIE KATECHETYCZNE.
  8. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej) i poświęcenie ziarna siewnego i nasion).
  9. W piątek WYPOMINKI o 17.20, a po nich Msza św. wypominkowa.
  10. W środę o 19.00 Spotkanie Odpowiedzialnych Odnowy.
  11. W następny poniedziałek - SPOTKANIE Odpowiedzialnych Wszystkich Grup Parafialnych o 19.30..
  12. Dziś NIEDZIELA MŁODYCH. Przygotowują filmiki po ŚDM. Za tydzień młodzi będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  13. Grupa Odnowy zaprasza na Mszę św. rozpoczynająca nowy rok służby we wtorek o g. 20.00 w kościele.
  14. WSPOMNIENIA: dziś – św. Remakla, – św. 11. Sióstr z Nowogródka, wtorek – św. Matki Teresy z Kalkuty, czwartek – bł. Ignacego Kłopotowskiego, piątek – św. Narodzenia N.M. Panny, sobota – bł. Anieli Salawy i św. Piotra Klawera.
  15. Dziękuję: M. i E. Grzyb, D. i P.. Kowalscy, R. Chmielewski, M. i Z. Chmielewscy i U. Pisarek, oraz I. i L. Krasuscy, s. Anastazja, s. Kinga, J. Mycielski, M. Koźlakowski, K. Mycielska, M. Kowalska, a także B. Luty, J. Wojtyra, K. i I. Wawro, M. Mieloch, E. i J. Wojtyra, H. Cieślik, M.D.M. Stola, oraz A. Poruszek, E. Kawęcka, A. Maliszewska, B. Obrębowska i M. Stola i M. Amerlik,.
  16. Za tydzień TACA na SEMINARIUM (prosi nasz Biskup).
  17. Dziękuję za ofiary na pomoc Słowenii – przekazaliśmy 5190 pln
  18. W sobotę wyruszają 2 autokary na Mszę św. beatyfikacyjną Rodziny Ulmów.
  19. W sobotę gościć będziemy wszystkich Księży z naszego dekanatu na tzw. Spotkaniu Dekanalnym.
  20. DOM REKOLEKCYJNY: 17.09 - Spotkanie dla byłych Narzeczonych (już zaślubionych); Kurs o Dialogu (22-24.09); Kurs Tobiasz i Sara - (29.09-1.10).
  21. TACA INWESTYCYJNA: zakup 25 mp drewna dębowego i naprawa ławek wokół kościoła.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na IX,  „ Mały Gość Niedzielny”, nowe - „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/