XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2019

KANCELARIA  -  CZYNNA  - już normalnie.

1. Przypominam, że ADORACJA w naszym kościele jest w KAŻDY wtorek od 18.30-20.00, w KAŻDY piątek od 7.45-18.00 oraz w I. Czwartki od 17.00-18.00. (zapraszam w każdy piątek na godz. 15.00 na KORONKĘ do Miłosierdzia Bożego).
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach wielką Świętą Kościoła - św. TERESĘ Z AVILA.
  3. Jutro o godz. 16.00 Spotkanie Katechetyczne, a o 19.30 Rady Parafialnej.
  4. W czwartek - wieczorna MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną naszego PATRONA ŚW. HUBERTA. Zapraszamy.
  5. Przypominam, że w sobotę rozpoczyna się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. O 8.00 spotkanie na rowerach przed kościołem i wyjazd do pobliskich Łbisk.
  6. Za tydzień po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy na spotkanie Rodziców i dzieci zainteresowanych udziałem w formacji OAZOWEJ.
  7. Za tydzień Grupa Młodzieżowa "Zostaw Ślad" zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  8. Zapraszamy po wakacyjnej przerwie do naszej BIBLIOTEKI.
  9. Za tydzień w niedzielę o 17.30 Nabożeństwo do Św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże i swoje intencje).
  10. WSPOMNIENIA: jutro - św. Korneliusza i Cypriana, wtorek - św. Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego i św. LAMBERTA, środa - św. Stanisława Kostki, piątek - św. męczenników koreańskich, sobota - święto - św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
  11. Dziękuję za pomoc w ułożeniu pociętego drewna.
  12. Dziś można wesprzeć FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA. Bóg zapłać za każdy dar.
  13. Rozbudowa ORGANÓW. Kontynuowane są prace nad naszym instrumentem.
  14. DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień Kurs o dialogu (20-22.09), oraz Kurs Animacji Modl. Charyzmatycznej (27-29.09).

KIOSK:   TYGODNIKI: Niedziela,  Idziemy, Gość Niedzielny, "Mały Gość Niedzielny", "Oremus"- na październik, "Miłujcie się". Polecam: albumy Maryjne i inne.

/proboszcz