XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.09.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy

1. NIESZPORY w niedziele o 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziękujmy dziś za cichego świętego - bł. Ignacego Kłopotowskiego.
  3. Minął "Tydzień wychowania". Uwrażliwiam rodziców na różne pomysły wychowawcze.
  4. Wczoraj młodzież miała inauguracyjne spotkanie w Łbiskach. Zamknięta została grupa przygotowujących się do Bierzmowania.
  5. Dziś spotkanie kandydatów na ministrantów o 10.15.
  6. Dziś spotkanie grupy "Zostaw Ślad" po wieczornej Mszy św. Zapraszamy osoby nowe, poszukujące miejsca formacji.
  7. Przypominam o ADORACJI: wtorki (od 18.30 - 20.00) i całe piątki (7.45- 18.00).
  8. Jutro o 19.30 spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.
  9. We wtorek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na katechezę formacyjną (o godz. 20.00). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  10. W czwartek wieczorna Msza św. jest Mszą z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona Cudotwórcy.
  11. sobotę, jak każdego 22. dnia miesiąca NABOŻEŃSTWO do św. Rity po Mszy św. wieczornej. (róże i intencje)
  12. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy zainteresowanych dołączeniem do naszej OAZY, zwłaszcza dzieci i młodzieży.
  13. W kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  14. STADION MŁODYCH - 6.10 (sobota) na Stadionie Narodowym w Warszawie:- Módl się wśród 70 tys. młodych ludzi, - Posłuchaj znanych osób, - Baw się! ZAPISY W ZAKRYSTII.
  15. Nasza młodzież w najbliższą sobotę wyjeżdża do Estonii.
  16. Bardzo proszę mężczyzn o pomoc w ułożeniu pociętego drewna w piątek od godz. 8.00.
  17. Trwa konkurs na "logo" naszej Parafii (do 23.09). Wpłynęły 3 propozycje.
  18. Wspomnienia: dziś - św. Cypriana, jutro - św. Szczęsnego Felińskiego, we wtorek - św. Stanisława Kostki, piątek - św. Mateusza Ap., za tydzień - św. O. Pio.
  19. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs Filip dla małżeństw, Kurs o dialogu (28-30.09), Kurs o wychowaniu (12-14.10).

KIOSK:    TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Miłujcie się".  Polecam : nowe modlitewniki, kalendarze i "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi". Przy Kiosku są podręczniki dla poszczególnych klas.