XXIX NIEDZ. ZWYKŁA - 18.10.2015

1.      ROCZNICA NAWIEDZENIA- 15 -16 października 2014 r. (odnówmy ŚLUBY, pamiętajmy o APELU, o Akcie osobistego Oddania się Maryi, o wdzięczności za łaski, módlmy się w rodzinach na Różańcu, przeczytajmy jakąśksiążkę o Maryi, uczmy się od Niej drogi wiary, przeżyjmy jakąśpielgrzymkę, .... ).

2.      Zapraszam na godz. 21.00 - na APEL MARYJNY. Stańmy przy naszej Matce jak Pomocnicy Matki Kościoła.

3.      Z serca dziękujęPielgrzymom do KODNIA - w parafialnej pielgrzymce dziękczynnej - w rocznicę NAWIEDZENIA.

4.      Kończy się październik. Bardzo zapraszam namodlitwę RÓŻAŃCOWĄ u boku MARYI - NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE.

5.      Za tydzieńRocznica POŚWIĘCENIA naszego Kościoła. Już dziękuję Tym, którzy bardzo troszczą się o piękno naszej Świątyni; (konsekracja miła miejsce 5.08.1990 r.).

6.      Za tydzień jest tzw. liczenie wiernych, oraz zmiana czasu. Na Sumie "TOTUS TUUS", będzie świętować swój udział w życiu i reprezentacji naszej Parafii.

7.      Przy wyjściach leżąkartki do pobrania do wpisania zmarłych na WYPOMINKI.

8.      Jutro - wspomnienie bł. ks. J. Popiełuszko i kanonizowanych dziśrodziców Małej św. Tereski - Ludwika i Zeli Martin; we wtorek - św. Jana Kantego ; a w czwartek - wsp. - św. Jana Pawła II. Jest to 22. miesiąca, ale modlić się będziemy do Jana Pawła II.

9.      Dziękuję za ufundowane ornaty (ze św. HubertemMaryją. i św. Ritą).

10.    Dziś NIEDZIELA MISYJNA. TACA, będzie darem dla polskich misjonarzy.

11.    W kancelarii można złożyć ofiarę naFundusz Budowy K-ła. Bóg zapłać za ofiary złożone także na konto.

12.    DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień (23-25.10)- Kurs o wychowaniu, za 3 tyg. (13-15.11) Kurs Tobiasz i Sara, potem (27-29.11) - Kurs Filip dla młodych od 19 r. życia.

KIOSK:  Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, "OREMUS"-na listopad, " Miłujcie się", oraz KALENDARZE i płyta ks.M. Dziewieckiego - "Stworzeni, by kochać".

Ø  WYBORY

Ø  WOLONTARIUSZE ŚDM