XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.10.2019

1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: W niedziele o godz. 17.15, a w tygodniu o 18.00. Dla dzieci - NABOŻEŃSTWO – we wtorki i piątki o godz. 16.00 (z pomocami).
  2. Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświecenia własnego Kościoła. Dziękujmy za Tych, którzy budowali tę ŚWIĄTYNIĘ, oraz ile ja WNOSZĘ w jej kształt duchowy i materialny.
  3. Od 24.10 (czwartek) rozpoczniemy NOWENNĘ przed Uroczystością Odpustu w naszej Parafii.
  4. Wczoraj 3 naszych ministrantów zostało promowanych na LEKTORÓW.
  5. Trwa OAZA MODLITWY naszej Oazy. Wyjechali do Otwocka na weekend.
  6. Dziś Panowie z TOTUS TUUS mają swoje spotkanie o 10.10, by przygotować się do przeżycia Opustu parafialnego.
  7. Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Młodzieżowej – Zostaw Ślad.
  8. Dziś w czasie Mszy św. o g. 18.00 nastąpi przyjęcie nowego Kręgu Kościoła Domowego.
  9. Dziś NIEDZIELA MISYJNA i TACA na MISJE ŚWIĘTE.
  10. Dziś w kancelarii można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA. Bóg zapłać za każdą ofiarę oraz za wpłaty na konto.
  11. Jutro spotkanie Odpowiedzialnych GRUP MŁODZIEŻOWYCH.
  12. Już zapraszamy na „NOC ŚWIĘTYCH” ostatniego dnia października.
  13. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.
  14. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym potrzebującym.
  15. W zakrystii przyjmujemy już na tzw. WYPOMINKI.
  16. Zapraszamy do Scholi Młodzieżowej. Próby są w piątki o godz. 19.00.
  17. Trwają zapisy na wyjazd na TAIZE (Wrocław-28.12-1.01). Od 16 roku i u ks. Krzysztofa.
  18. WSPOMNIENIA: dziś - św. Jana Kantego, – św. Jakuba Strzemię , wtorek – św. Jana Pawła II, środa – św. Jana Kapistarna.
  19. Bardzo proszę o pomoc od jutra w układaniu drewna (ostatni raz w tym roku).
  20. Zapraszam w tym tygodniu do grabienia liści (by przygotować się na Odpust).
  21. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Tobiasz i Sara (25-27.10), Jezus w 4 Ewangeliach (8-11.11), Kurs Przedmałżeński (15-17.11).

KIOSK:   TYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, "Mały Gość Niedzielny", "Oremus"- na listopad, "Miłujcie się". Polecam: kalendarze i albumy.

/proboszcz