XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.10.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy
.

1. Przygotowujemy się do historycznego wydarzenia - przyjęcia w Relikwiach św. HUBERTA w czas Jubileuszu naszej Parafii. Nie tylko Grupy proszę o zaangażowanie.
  2. Dziś przyjmujemy w relikwiach bł. Piotra Jerzego Frasatiego, Patrona Młodzieży.
  3. Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła.
  4. Dziś RÓŻANIEC o 17.30. a w tygodniu o 18.00.
  5. Dziś kolejne spotkanie przygotowujące do BIERZMOWANIA.
  6. Jutro o godz. 16.00 Spotkanie Katechetyczne, a o 19.30 RADA PARAFIALNA.
  7. W piątek MŁODZIEŻ animuje wieczorny różaniec. Zapraszam serdecznie.
  8. Pielgrzymka do Gietrzwałdu - wyjazd w środę o 6 rano (coś na wodę ze źródełka).
  9. Wspomnienia: dziś - . Jakuba Strzemię, jutro - św. JANA PAWŁA II (Modlitwy z ostatniego poniedziałku będą jutro; także św. Rita ustąpi miejsca św. Janowi Pawłowi II).
  10. 100-lecie odzyskania Niepodległości - przedstawienie. Dziękuję przybyłej młodzieży.
  11. Dziękuję za zaangażowanie w DZIEŃ PAPIESKI (zbiórka, kremówki, młodzi, film).
  12. Za tydzień o 10.10 spotkanie Panów z TOTUS TUUS.
  13. Za tydzień spotkanie grupy młodzieżowej - "Zostaw Ślad" - po Mszy wieczornej.
  14. Przyjmujemy już na WYPOMINKI, roczne i jednorazowe. (kartki na końcu kościoła).
  15. Jak zwykle w wigilię Wszystkich Świętych (31.10) zapraszamy na Noc Świętych; najpierw w radosnym korowodzie, następnie w kościele, a potem Bal Wszystkich Świętych w domu parafialnym.
  16. Dziś można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać.
  17. Dziękuję za pomoc w ułożeniu drewna: P. Adamczyk, M. Wojciechowski, G. Kowalski, I. Krasucki, M. Dylewski, P. Pangowski, J. Oniśk , J. Wojtyra, A. Kossakowscy, M. Folwarski, G. Lewandowski i J.Skrzynecki.
  18. Wczoraj ks. Krzysztof i kl. Tomasz byli z ministrantami w Niepokalanowie.
  19. Proszę o pomoc w grabieniu liści czy to w tygodniu czy zwłaszcza w sobotę na Odpust.
  20. Dziękuję za ofiary na tacę na MISJE ŚWIĘTE.
  21. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs Tobiasz i Sara (26-28.10), Kurs Filip dla Młodych - (9-11.11), Kurs Przedmałżeński - (16-18.11).

Zapowiedzi:
II.  Łukasz Andrzej BANKIEL - kaw. z par. Piasek i Joanna Izabela WICHOWSKA - panna z par. tut.

KIOSK:
TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, OREMUS, "Miłujcie się".  Polecam : nowe albumy, modlitewniki, kalendarze.

INFORMACJA o ORGANACH:
jest 10 głosów, będzie 18; jest 620 piszczałek, będzie 1200. Dodane zostały już 2 głosy.