XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.09.2019

1. Dziś witamy w Relikwiach wielką Świętą Kościoła - św. TERESĘ Z AVILA.
  2. Zapraszam w każdy piątek na godz. 15.00 na KORONKĘ do Miłosierdzia Bożego.
  3. Za tydzień Dzieci Komunijne otrzymają RÓŻANIEC podczas Mszy św. o godz. 11.00.
  4. Dziękuję za obecność i modlitwę w poprzednią sobotę - „Polska pod krzyżem”. Dziękuję za modlitwę, dziękuję za Drogę Krzyżową tak spontanicznie odprawioną.
  5. Wczoraj rozpoczęło się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Dziś wieczorem młodzi otrzymają indeksy, aby w pełni podążać drogą przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  6. Za tydzień spotkanie z Rodzicami i kandydatami do Bierzmowania.
  7. Od piątku zaczniemy Nowennę przed przyjęciem Relikwii św. Eugeniusz de Mazenoda (założyciela Ojców Oblatów).
  8. Dziś po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy na spotkanie Rodziców i dzieci zainteresowanych udziałem w formacji OAZOWEJ.
  9. Dziś o 17.30 Nabożeństwo do Św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże i swoje intencje).
  10. Dziś Grupa Młodzieżowa "Zostaw Ślad" zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św. Młodzież z tej Grupy w piątek wyjeżdża do Krakowa.
  11. Zapraszamy do przy parafialnego klubu AA, do Poradni Rodzinnej i do naszych grup.
  12. Prośba o większą opiekę nad dziećmi na zewnątrz kościoła (zerwana flaga przy krzyżu).
  13. WSPOMNIENIA: jutro - św. O. Pio , środa - św. Władysława z Gielniowa (Patron Warszawy), czwartek – św. Kosmy i Damiana MM, piątek - św. Wincentego a Paulo, sobota - św. Wacława M.
  14. Za tydzień (ostatnia niedziela miesiąca) nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii.
  15. Dziękuję za pomoc w ułożeniu pociętego drewna: P. Bogdan, M. Amerlik, P. Pangowski, P. Gamdzyk, D. i J. Szczepańscy, M. Kowalski-Klein. Bardzo proszę od jutra o pomoc w ułożeniu pozostałej części tej partii drewna.
  16. Rozbudowa ORGANÓW. Wykonywane są prace inne przy naszym chórze.
  17. Od piątku 4 października zaczynamy WARSZTATY Muzyczne: Urszula Rogala, Hubert Kowalski i Rafał Maciejewski. Bardzo zapraszamy muzykujących i śpiewających.
  18. DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień -Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (27-29.09), za 2 tyg. Szkoła Animatora (5-6.10) i Warsztaty Muzyczne (4-6.10), potem Kurs Filip dla małżeństw (11-13.10) i Kurs Tobiasz i Sara (25-27.10).

KIOSK:   TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela,  Idziemy, "Mały Gość Niedzielny", "Oremus"- na październik i listopad, "Miłujcie się". Polecam: albumy i kalendarze.

/proboszcz