XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.09.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy

1. NIESZPORY o 17.30. Zapraszam.
  2. Dziś spotkanie kandydatów na ministrantów o 10.15.
  3. Przypominam o ADORACJI: wtorki (18.30 - 20.00) i całe piątki (7.45- 18.00).
  4. Jutro po wieczornej Mszy św. NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI ŚW.  JANA  PAWŁA II.
  5. Jutro o godz. 16.00 kolejne spotkanie katechetyczne, a o 19:30 spotkanie rady parafialnej.
  6. Grupa "Zostaw Ślad" wczoraj pojechała do Estonii na spotkanie m.in. z Papieżem.
  7. Wczoraj Grupa Odnowy w Duchu Świętym miała swój wyjazdowy Dzień Skupienia.
  8. Za tydzień na Sumie prosimy o Beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę.
  9. Z racji 100-lecia odzyskania Niepodległości organizujemy przedstawienie słowno muzyczne. Zapraszamy młodzież licealną, ale także studentów i dorosłych jak również klasy VII i VIII. Pierwsze spotkanie 28.09 o godz. 19.00.
  10. Za tydzień o 18.00 kandydaci do Bierzmowania przyjmą indeksy podczas Mszy św.
  11. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy zainteresowanych dołączeniem do naszej OAZY, zwłaszcza dzieci i młodzieży.
  12. STADION MŁODYCH - 6.10 (sobota) na Stadionie Narodowym w Warszawie:- Módl się wśród 70 tys. młodych ludzi, - Posłuchaj znanych osób, - Baw się! ZAPISY W ZAKRYSTII.
  13. Bardzo proszę mężczyzn o pomoc w ułożeniu pociętego drewna w czwartek i piątek od godz. 8.00. Z serca dziękuję: p. Bogdanowi, Andrzejowi Kossakowskiemu, Przemkowi Niezgoda oraz rodzinie Kowalskich.
  14. Ostatni tydzień trwa konkurs na "logo" naszej Parafii (do 30.09). Wpłynęło 5 propozycji.
  15. Wspomnienia: dziś - św. O. Pio, wtorek - bł. Władysława z Gielniowa, czwartek - św. Wincentego a Paulo, piątek - św. Wacława, sobotę - św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  16. Przy kiosku leżą foldery Uczelni UKSW. Polecam roczne i 2 letnie Studium o rodzinie oraz 2 letnie - Studium katechetyczne.
  17. Zapraszam dziś nowych członków do Chóru, Scholi młodzieżowej i Scholi dziecięcej.
  18. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować (ostatnia niedziela miesiąca) na pomoc naszym 5 osobom starszym samotnym, 2 młodym osobom niepełnosprawnym i 3 rodzinom
  19. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs o dialogu (28-30.09), Kurs o wychowaniu (12-14.10) i Weekend z Duchem Świętym (19-21.10).

KIOSK:    TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Miłujcie się".  Polecam : nowe modlitewniki, kalendarze i "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".