XXVI Niedz. Zwykła - 25.09.2016

1.      Dziś NIESZPORY o 17.30.

2.      Dziś przyjmujemy w RELIKWIACH bł. Laurę Marię VICUNA - Patronkę rozbitych rodzin i skłóconych małżeństw.

3.      ŚDM- dziś spotkanie - o godz. 19.00. Bardzo wszystkich zapraszamy !!!

4.      Jutro z racji ostatniego poniedziałku mies. po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II.

5.      NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE od soboty (o 17.15). Normalnie będą ogodz. 18.00. Dla dzieci - we wtorki i piątki o godz. 16.00 z pomocami.

6.      Zapraszam młodzież do włączenia się w SCHOLĘ MŁODZIEŻOWĄ.

7.      Za tydzień obowiązkowa KONF. CHRZCIELNA (chrzty w następnych miesiącach).

8.      Dziś dzieci kl. III otrzymają Różańce podczas Mszy św.

9.      W tym tygodniu:  w czwartek - święto św. Aniołów - Michała, Gabriela i Rafała oraz  wspomnienia: we wtorek - św. Wincentego a Paulo, w środę - św. Wacława, w piątek - św. Hieronima i w sobotę - św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

10.    W sobotę - I. SOBOTA MIESIĄCA z różańcem o 17.15, a o 17.00 konferencja.

11.    Pielgrzymka do Krakowa- 28.09. - w środę. Wyjazd - 5.30. Koszt - 95 zł.

12.    Szafarze:- nowy nabór - nowi kandydaci.

13.    Ośmielam się prosić o dar dobrego i najlepiej nowego lap topa, albowiem dotychczas funkcjonujący (a też w darze otrzymany) już się zużył i odmawia nam posłuszeństwa.

14.    Dziś TACA na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.

15.    A przed kościołem nasz Caritas będzie kwestował na pomoc naszym rodzinom wielodzietnym i 2 osobom niepełnosprawnym oraz kilkuosób starszych. Nadto informuję, że w sobotę  wszystkie Zespoły Caritas w archidiecezji świętują podczas Mszy św. w k-le seminaryjnym o godz. 10.00 Jubileusz Caritas.

16.    Za tydzień TACA  INWESTYCYJNA: Zakup ostatniej partii drewna oraz wykonano prawie ostatnie prace wykończeniowe przy starej plebanii.

17.    Bardzo dziękuję panom za pomoc w ułożeniu drewna: M.Binkiewicz, J.Dracz, A. Kossakowski, B.Małachowski, J.Skrzynecki, J.Tokarski, dk.Łukasz i B.Dąbrowski.

18.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Maryja, a za 2 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.

KIOSK:

TYGODNIKI:Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się", filmy. "Dzienniczek św. Faustyny" oraz kalendarze.

S. Mateuszy, która świętowała Imieniny życzymy wszelkich łask Bożych.